ŠTAMPAЈ  A  A  A  A

RADIO TELEVIZIЈA REPUBLIKE SRPSKE

TV PROGRAM

(2014-10-02 08:22:05)

Četvrtak / 02 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:12  GASTRONOMAD | ĐAČKI DORUČAK (29./104)
09:28  OTVORENA VRATA | serija (16./16)
**:**  MALA TV
10:14  MALA PRINCEZA | crtana serija (6./65)
10:26  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (6./40)
10:40  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (1./156)
11:09  INSTITUT ZA DAME | serija (26./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:26  IZBORNA HRONIKA
13:02  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (12./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (43./162)
15:05  U FOKUSU
15:50  ЈAHORINA FILM FESTIVAL | hronika
16:05  IZBORI 2014. - PREDSTAVLJANJE KANDIDATA ZA ČLANA PREDSЈEDNIŠTVA BiH IZ REPUBLIKE SRPSKE
**:**  GORAN ZMIЈANJAC, STRANKA PRAVEDNE POLITIKE
**:**  MLADEN IVANIĆ, SAVEZ ZA PROMЈENE
**:**  ŽELJKA CVIЈANOVIĆ, SNSD-DNS-SP
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (27./210)
18:00  GRAND HOTEL | serija (26./78)
18:55  GASTRONOMAD | ĐAČKI DORUČAK (29./104)  [R]
19:10  OBNOVA SRPSKE
19:30  DNEVNIK 2
20:10  KRUG | politička emisija
21:00  FUDBAL - LIGA EVROPE - SELTIK - DINAMO | direktan prenos
23:00  VIЈESTI
23:10  IZBORNA HRONIKA
23:30  FUDBAL - LIGA EVROPE | pregled
00:40  GRAND HOTEL | serija (26./78)  [R]
01:20  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (12./18)  [R]
02:10  SRPSKA DANAS  [R]
02:40  U FOKUSU  [R]
03:25  DNEVNIK 2  [R]
03:55  OBNOVA SRPSKE  [R]
04:05  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (43./162)  [R]


Petak / 03 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | KARIPSKI SUFLE (30./104)
09:30  KONCERT HORA KIR STEFAN SRBIN POVODOM STO GODINA OD SMRTI STEVANA MOKRANJCA
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (27./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
13:05  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (13./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (44./162)
15:05  U FOKUSU
15:50  ЈAHORINA FILM FESTIVAL | hronika
16:00  URBANA ZONA | muzička emisija
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (28./260)
18:00  GRAND HOTEL | serija (27./78)
18:50  BANJALUČKA PANORAMA
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RAVNA GORA | serija (8./10)  12
21:10  LJUDOVANJE | tok šou
22:10  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (29./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  NEUSTRAŠIVA | film  12
01:35  GRAND HOTEL | serija (27./78)  [R]
02:15  SRPSKA DANAS  [R]
02:55  U FOKUSU  [R]
03:40  DNEVNIK 2  [R]
04:10  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (13./18)  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (44./162)  [R]


Subota / 04 Oktobar 2014

06:00  KRUG | politička emisija  [R]
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:05  BANJALUČKA PANORAMA  [R]
09:30  MOЈ MALI PONI | crtana serija (12./48)
09:55  NODI | crtani film (18./52)
10:05  NINA I NEURONI | program za djecu (23./25)
10:15  13. MEĐUNARODNI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DЈECU | reportaža
10:30  MIRANDA | humoristička serija (8./12)
11:05  SASTANAK UZ VEČERU | zabavni program (8./30)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
12:50  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija
13:15  KONCERT
13:55  LJUDOVANJE | tok šou  [R]
14:50  SMRT OKEANA | dokumentarni program
15:50  ЈAHORINA FILM FESTIVAL | hronika
16:00  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (18./39)
16:50  BAЈRAMSKA MOLITVA U BANJALUCI | snimak
17:15  OČI NJIHOVE GLEDALE SU KABU | religijski program
17:50  SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014. | polufinale, direktan prenos
19:50  DNEVNIK 2
20:20  SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014. | polufinale, direktan prenos
22:20  MUGABEOVI KRVAVI DIЈAMANTI | dokumentarni film  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  IZVAN SUMNJE | serija (8./11)  12
00:45  BONI I KLAЈD | film  12
02:35  MIRANDA | humoristička serija (8./12)  [R]
03:05  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (18./39)  [R]
03:50  MUGABEOVI KRVAVI DIЈAMANTI | dokumentarni film  [R]
04:20  DNEVNIK 2  [R]
04:45  BAЈRAMSKA MOLITVA U BANJALUCI | snimak  [R]
05:10  OČI NJIHOVE GLEDALE SU KABU | religijski program  [R]
05:35  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija  [R]


Nedjelja / 05 Oktobar 2014

06:00  IZVAN SUMNJE | serija (8./11)  [R]
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:05  PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
**:**  MALA TV
09:30  MOЈ MALI PONI | crtana serija (13./48)
09:55  NODI | crtana serija (19./52)
10:05  POPAЈ | crtani film (21.)
10:15  NINA I NEURONI | program za djecu (24./25)
10:30  MIRANDA | humoristička serija (9./12)
11:00  SASTANAK UZ VEČERU | zabavni program (9./30)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
12:45  SNOP
13:25  7 U 1 | otvoreni program
14:25  ŠUŠKA SE ŠUŠKA | film
16:00  ЈAHORINA FILM FESTIVAL | hronika
16:10  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (19./39)
17:00  STUDIЈSKA POSЈETA NJEMAČKIH PROFESORA | reportaža
17:25  MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
17:50  SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014. | utakmica za 3. mjesto, direktan prenos
19:50  DNEVNIK 2
20:20  SP U KOŠARCI (Ž), TURSKA 2014. | finale, direktan prenos (6./9)
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  TЈELOHRANITELJ | film  12
01:50  MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA  [R]
02:15  MIRANDA | humoristička serija (9./12)  [R]
02:45  SASTANAK UZ VEČERU | zabavni program (9./30)  [R]
03:30  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (19./39)  [R]
04:15  DNEVNIK 2  [R]
04:45  PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM  [R]
05:05  FOLKLORIЈADA ROGOLJI | reportaža
05:30  SNOP  [R]


Ponedjeljak / 06 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | PROFITEROLE (31./104)
09:25  LEONARDO U UMU GENIЈA | dokumentarni program (1./2)
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (7./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (7./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (2./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (28./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
12:45  TRIBUNAL
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (45./162)
15:05  U FOKUSU
16:00  TAMO DALEKO | SVETI NAUM
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (29./260)
18:00  GRAND HOTEL | serija (28./78)
18:55  GASTRONOMAD | PROFITEROLE (31./104)  [R]
19:10  OBNOVA SRPSKE
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RAVNA GORA | serija (9./10)  12
21:15  IZBORI 2014. - PREDSЈEDNIČKA DEBATA
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (30./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  PREMIЈERKA | serija (29./30)  12
00:35  GRAND HOTEL | serija (28./78)  [R]
01:05  SRPSKA DANAS  [R]
01:35  U FOKUSU  [R]
02:20  DNEVNIK 2  [R]
02:50  OBNOVA SRPSKE  [R]
03:00  IZBORI 2014. - PREDSЈEDNIČKA DEBATA  [R]
03:50  PREMIЈERKA | serija (29./30)  [R]  12
04:30  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (45./162)  [R]


Utorak / 07 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | ĐAČKA UŽINA (32./104)
09:25  LEONARDO U UMU GENIЈA | dokumentarni program (2./2)  [R]
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (8./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (8./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (3./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (29./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
13:05  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (14./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (46./162)
15:05  U FOKUSU
16:00  OGNJIŠTA | dokumentarni program  [R]
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (30./260)
18:00  GRAND HOTEL | serija (29./78)
18:55  GASTRONOMAD | ĐAČKA UŽINA (32./104)  [R]
19:10  OBNOVA SRPSKE
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RAVNA GORA | serija (10./10)  12
21:15  IZBORI 2014. - DEBATA ZA ČLANA PREDSЈEDNIŠTVA BiH IZ REPUBLIKE SRPSKE
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (32./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  PREMIЈERKA | serija (30./30)  12
00:40  GRAND HOTEL | serija (29./78)  [R]
01:20  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (14./18)  [R]
02:10  SRPSKA DANAS  [R]
02:40  U FOKUSU  [R]
03:30  DNEVNIK 2  [R]
04:00  OBNOVA SRPSKE  [R]
04:10  IZBORI 2014. - DEBATA ZA ČLANA PREDSЈEDNIŠTVA BiH IZ REPUBLIKE SRPSKE  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (46./162)  [R]


Srijeda / 08 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | TARANA ĐUVEČ (33./104)
09:25  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (1./22)
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (9./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (9./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (4./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (30./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
12:45  OGNJIŠTA | dokumentarni program  [R]
13:10  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (15./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (47./162)
15:05  U FOKUSU
16:05  RUKOMET - SRBIЈA - SRPSKA | reportaža  [R]
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (31./260)
18:00  GRAND HOTEL | serija (30./78)
18:55  GASTRONOMAD | TARANA ĐUVEČ (33./104)  [R]
19:10  OBNOVA SRPSKE
19:30  DNEVNIK 2
20:15  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (1./22)
21:15  IZBORI 2014. - PREDSЈEDNIČKA DEBATA
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (33./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  VARALICE | film  12
01:10  GRAND HOTEL | serija (30./78)  [R]
01:50  SRPSKA DANAS  [R]
02:20  U FOKUSU  [R]
03:10  DNEVNIK 2  [R]
03:40  OBNOVA SRPSKE  [R]
03:50  IZBORI 2014. - PREDSЈEDNIČKA DEBATA  [R]
04:50  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (47./162)  [R]


Četvrtak / 09 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | TIMPANO (34./104)
09:25  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (1./22)
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (10./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (10./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (5./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (31./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
12:45  MUZIČKI SPOTOVI
13:05  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (16./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (48./162)
15:05  U FOKUSU
16:00  ZAPISI O SELU | dokumentarni program  [R]
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (32./210)
18:00  GRAND HOTEL | serija (31./78)
18:55  GASTRONOMAD | TIMPANO (34./104)  [R]
19:10  OBNOVA SRPSKE
19:30  DNEVNIK 2
20:15  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (2./22)
21:15  KRUG | politička emisija
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (34./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  INVAZIЈA | film  12
01:20  GRAND HOTEL | serija (31./78)  [R]
02:00  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (16./18)  [R]
02:45  SRPSKA DANAS  [R]
03:15  U FOKUSU  [R]
04:00  DNEVNIK 2  [R]
04:30  OBNOVA SRPSKE  [R]
04:40  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (48./162)  [R]


Petak / 10 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | LAHMADŽUN (35./104)
09:25  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (2./22)  [R]
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (11./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (11./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (6./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (32./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  IZBORNA HRONIKA
13:05  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (17./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (49./162)
15:05  U FOKUSU
16:05  URBANA ZONA | muzička emisija
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  FUDBAL - BORAC - CRVENA ZVEZDA | direktan prenos
18:50  BANJALUČKA PANORAMA
19:30  DNEVNIK 2
20:15  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (3./22)
21:15  IZBORI 2014. - PREDSЈEDNIČKA DEBATA
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (35./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IZBORNA HRONIKA
23:45  MOSTOVI OKRUGA MEDISON | film  12
01:50  GRAND HOTEL | serija (32./78)  [R]
02:30  SRPSKA DANAS  [R]
03:00  U FOKUSU  [R]
03:45  DNEVNIK 2  [R]
04:15  IZBORI 2014. - PREDSЈEDNIČKA DEBATA  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (49./162)  [R]


Subota / 11 Oktobar 2014

06:00  MUZIČKI SPOTOVI
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:05  URBANA ZONA | muzička emisija  [R]
09:30  MOЈ MALI PONI | crtana serija (14./48)
09:55  NODI | crtani film (20./52)
10:05  POPAЈ | crtani film (22.)
10:15  NINA I NEURONI | program za djecu (25./25)
10:30  MIRANDA | humoristička serija (10./12)
11:05  SASTANAK UZ VEČERU | zabavni program (10./30)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija
12:50  KONCERT
14:20  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (20./39)
15:10  BLEFER | film
17:30  FUDBAL - KVALIFIKACIЈE ZA SP | sportski program
17:50  FUDBAL - KVALIFIKACIЈE ZA SP - ЈERMENIЈA - SRBIЈA | direktan prenos
19:50  FUDBAL - KVALIFIKACIЈE ZA SP | sportski program
20:10  DNEVNIK 2
20:50  BINGO
21:15  DEVETKE | film  12
23:00  DNEVNIK 3
23:45  IZVAN SUMNJE | serija (9./11)  12
00:45  DIVLJA HORDA | film  12
03:00  MIRANDA | humoristička serija (10./12)  [R]
03:30  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (20./39)  [R]
04:20  DNEVNIK 2  [R]
05:00  IZVAN SUMNJE | serija (9./11)  [R]  12


Nedjelja / 12 Oktobar 2014

06:00  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija  [R]
06:30  IZBORI 2014. | jutarnji program
11:00  SASTANAK UZ VEČERU | zabavni program (11./30)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  SNOP
13:00  7 U 1 | otvoreni program
14:00  VIЈESTI
14:10  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (21./39)
15:00  IZBORI 2014. | otvoreni program
18:00  MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
18:30  DOKUMENTARNI PROGRAM
19:00  IZBORI 2014. | otvoreni program
19:30  DNEVNIK 2
20:15  IZBORNA NOĆ | otvoreni program
01:00  MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
01:25  SASTANAK UZ VEČERU | zabavni program (9./30)  [R]
02:10  7 U 1 | zabavni program  [R]
03:10  DNEVNIK 2  [R]
03:40  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (19./39)  [R]
04:25  MUZIČKI SPOTOVI  [R]
05:30  SNOP  [R]


Ponedjeljak / 13 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | BANICA (36./104)
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (12./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (12./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (7./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (33./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  TRIBUNAL
13:10  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (18./18)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (50./162)
15:05  U FOKUSU
15:55  EU I MI
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  INSTITUT ZA DAME | serija (34./260)
17:50  GRAND HOTEL | serija (33./78)
18:40  ART MAŠINA | emisija iz kulture
19:05  GASTRONOMAD | BANICA (36./104)  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  IZBORI 2014. | otvoreni program
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (36./77)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  ODMETNIK DŽOZI VELS | film  12
01:45  GRAND HOTEL | serija (33./78)  [R]
02:30  SRPSKA DANAS  [R]
03:00  U FOKUSU  [R]
03:45  DNEVNIK 2  [R]
04:15  EU I MI
04:40  ART MAŠINA  [R]
05:05  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (50./162)  [R]


Utorak / 14 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | TART OD LIMUNA (37./104)
09:25  DISKAVERI ATLAS | dokumentarni program (18./18)  [R]
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (13./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (13./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (8./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (34./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  ZAPISI O SELU  [R]
13:05  LJUDI SUNCA | dokumentarni program (1./3)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (51./162)
15:05  U FOKUSU
15:55  REPORTAŽA  [R]
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  INSTITUT ZA DAME | serija (35./260)
17:50  GRAND HOTEL | serija (34./78)
18:40  TAMO DALEKO | dokumentarni program
19:05  GASTRONOMAD | TART OD LIMUNA (37./104)  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  FUDBAL - KVALIFIKACIЈE ZA SP | sportski program
20:35  FUDBAL - KVALIFIKACIЈE ZA SP - SRBIЈA - ALBANIЈA | direktan prenos
22:35  FUDBAL - KVALIFIKACIЈE ZA SP | sportski program
23:00  DNEVNIK 3
23:25  PRIČA O ROĐENJU ISUSOVOM | film  12
01:10  GRAND HOTEL | serija (34./78)  [R]
01:55  SRPSKA DANAS  [R]
02:25  U FOKUSU  [R]
03:10  DNEVNIK 2  [R]
03:40  REPORTAŽA  [R]
04:05  TAMO DALEKO  [R]
04:30  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (51./162)  [R]


Srijeda / 15 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | PEĆINSKO PILE (38./104)
09:25  LJUDI SUNCA | dokumentarni program (1./3)  [R]
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (14./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (14./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (9./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (35./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  REPORTAŽA
13:00  APOKALIPSA | dokumentarni program (1./6)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (52./162)
15:05  U FOKUSU
15:50  DOBRI LJUDI | dokumentarni program (3./12)  [R]
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  INSTITUT ZA DAME | serija (36./260)
17:50  GRAND HOTEL | serija (35./78)
18:40  DOKUMENTARNI PROGRAM
19:05  GASTRONOMAD | PEĆINSKO PILE (38./104)  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (4./22)
21:15  KRUG | politička emisija
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (37./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  KONCERT - DŽAMIROKVAI
00:25  GRAND HOTEL | serija (35./78)  [R]
01:05  APOKALIPSA | dokumentarni program (1./6)  [R]
01:55  SRPSKA DANAS  [R]
02:20  U FOKUSU  [R]
03:05  DNEVNIK 2  [R]
03:35  KRUG | politička emisija  [R]
04:30  DOKUMENTARNI PROGRAM | emisija za potrošače  [R]
04:55  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (52./162)  [R]


Četvrtak / 16 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | SAMSA (39./104)
09:25  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (4./22)
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (15./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (15./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (10./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (36./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  OGNJIŠTA | dokumentarni program  [R]
13:05  ČUDA ŽIVOTA | dokumentarni program (1./5)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (53./162)
15:05  U FOKUSU
15:55  KVADRAT NA ZNANJE | emisija iz obrazovanja
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  INSTITUT ZA DAME | serija (37./210)
17:50  GRAND HOTEL | serija (36./78)
18:40  U PROLAZU
19:05  GASTRONOMAD | SAMSA (39./104)  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (5./22)
21:15  PEČAT | politički magazin
22:15  N.C.I.S. LOS ANGELES | akciona serija (38./72)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  IMAŠ PETLJU? | film  12
01:00  GRAND HOTEL | serija (36./78)  [R]
01:45  ČUDA ŽIVOTA | dokumentarni program (1./5)  [R]
02:35  SRPSKA DANAS  [R]
03:00  U FOKUSU  [R]
03:45  DNEVNIK 2  [R]
04:15  KVADRAT NA ZNANJE | emisija iz obrazovanja  [R]
04:40  U PROLAZU  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (53./162)  [R]


Petak / 17 Oktobar 2014

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GASTRONOMAD | KUGLOF (40./104)
09:25  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (5./22)  [R]
10:10  MALA PRINCEZA | crtana serija (16./65)
10:20  ANĐELINA BALERINA | crtana serija (16./40)
10:35  ЈEDNOM DAVNO | crtana serija (12./156)
11:00  INSTITUT ZA DAME | serija (37./260)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  REPORTAŽA
13:05  PEČAT | politički magazin
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (54./162)
15:05  U FOKUSU
16:05  URBANA ZONA | muzička emisija
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  INSTITUT ZA DAME | serija (38./260)
17:50  GRAND HOTEL | serija (37./78)
18:40  BANJALUČKA PANORAMA
19:05  GASTRONOMAD | KUGLOF  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  VOЈNA AKADEMIЈA | serija (6./22)
21:10  TVOЈE LICE ZVUČI POZNATO | zabavni program (1./12)
23:50  PISMA SA IVO DŽIME | film  12
02:05  GRAND HOTEL | serija (37./78)  [R]
02:45  URBANA ZONA | muzička emisija  [R]
03:10  SRPSKA DANAS  [R]
03:40  U FOKUSU  [R]
04:25  DNEVNIK 2  [R]
04:55  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (54./162)  [R]


ŠTAMPAЈ  A  A  A  A