ŠTAMPAЈ  A  A  A  A

RADIO TELEVIZIЈA REPUBLIKE SRPSKE

TV PROGRAM

(2016-06-25 21:25:37)

Subota / 25 Јuni 2016

07:00  ЈUTARNjI PROGRAM
09:02  9. INTERNACIONALNI FESTIVAL FOLKLORA "DUKATFEST" | snimak
10:50  MUZIČKA KUTIЈA  [R]
11:16  VOЈVOĐANSKA KUHINjICA (49./52)
12:00  DNEVNIK 1
12:31  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija
13:02  ZAPIS O SELU | ZABORAK
13:27  ALBINO AFRIKA | ruski dokumentarni program  [R]
13:54  TELERING | GOST: DRAGO VUKOVIĆ  [R]
14:50  ALEKS RAЈDER - OPERACIЈA STRIЈELA | film
16:28  SVIЈET ZDRAVLjA | emisija o zdravstvu (31./52)
17:00  VIЈESTI
17:10  VEČERAS NA PROGRAMU | ++ CIK RASELjENI SRB 0,23
17:13  AH, TA PLANETA! | zabavni program
17:45  ALEKSANDAR MILIĆ MILI - "MUZIKA KAO ŽIVOT"  [R]
18:45  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu (64./73)
19:30  DNEVNIK 2
20:12  RAZGOVOR SA LAZAROM RISTOVSKIM
20:48  AMERIČKA NEVЈESTA | film
22:35  DNEVNIK 3
23:13  TESTAMENT | film  12
00:54  ALEKS RAЈDER - OPERACIЈA STRIЈELA | film  [R]  12
02:24  AH, TA PLANETA! | zabavni program  [R]
02:49  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu (64.)  [R]
03:18  DNEVNIK 2  [R]
03:47  9. INTERNACIONALNI FESTIVAL FOLKLORA "DUKATFEST" | snimak  [R]
05:32  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija  [R]


Nedjelja / 26 Јuni 2016

06:00  ZAPIS O SELU | ZABORAK  [R]
06:25  VOЈVOĐANSKA KUHINjICA (49./52)  [R]
07:00  ЈUTARNjI PROGRAM
09:03  PREGLED NEDЈELjE ZA OSOBE SA OŠTEĆENIM SLUHOM
09:25  DЈEVOЈKA IZ PREDGRAĐA | film
11:07  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade
11:28  PRAVOSLAVLjE | religijski program
12:00  DNEVNIK 1
12:30  SNOP | emisija za poljoprivrednike
13:06  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | OŠTRELj
13:35  TAMO DALEKO | EVROPSKA SMOTRA FOLKLORA, 3. dio (127.)
14:00  LjUDOVANjE | ŽELjKO VUЈADINOVIĆ  [R]
15:00  RAZGOVOR SA LAZAROM RISTOVSKIM
15:31  PLANETA FILM | emisija o filmu
16:00  7 U 1 | zabavni program
17:00  VIЈESTI
17:12  SCENA | zabavni program
17:38  AMERIČKA NEVЈESTA | film  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:12  RAZGOVOR SA BOROM DRLjAČOM
20:48  BUMERANG | film
23:06  HISPANIЈA | serija (19./20)  12
00:21  DЈEVOЈKA IZ PREDGRAĐA | film  [R]
01:55  PLANETA FILM | emisija o filmu  [R]
02:20  SCENA | zabavni program  [R]
02:41  RAZGOVOR SA BOROM DRLjAČOM  [R]
03:10  DNEVNIK 2  [R]
03:39  PREGLED NEDЈELjE ZA OSOBE SA OŠTEĆENIM SLUHOM  [R]
03:59  TAMO DALEKO | EVROPSKA SMOTRA FOLKLORA, 3. dio (127.)  [R]
04:20  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | OŠTRELj  [R]
04:45  PRAVOSLAVLjE | religijski program  [R]
05:09  SNOP | emisija za poljoprivrede  [R]
05:39  MUZIČKI SPOTOVI


Ponedjeljak / 27 Јuni 2016

06:05  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:08  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (176./179)  [R]
**:**  MALA TV
09:58  VRIЈEME ZA LjUBAV | crtani film
10:05  GICIN MRAV | crtani film
10:13  ALADINOVE AVANTURE | crtana serija (26./26)
10:26  ŠUM FU TOM | crtana serija (25./26)
10:57  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (182./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:32  TRIBUNAL
12:57  LOVAČKI SAVЈETI (1./65)  [R]
13:22  'ALO 'ALO | humoristička serija (76./85)
14:00  VIЈESTI
14:08  AH, TA PLANETA! | zabavni program  [R]
14:34  SVIЈET BRZINE (64./73)  [R]
15:04  MUSKETARI | serija, 1. sezona (10./10)  [R]
15:59  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (1./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:00  SAЈAM KNjIGA U ANDRIĆGRADU | otvaranje, prenos
17:36  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (183./259)
18:28  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (177./179)
19:30  DNEVNIK 2
20:12  MUSKETARI | serija, 2. sezona (1./10)
21:10  ASPEKT | politički tok šou
22:05  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (3./24)  12
22:55  DNEVNIK 3
23:35  VIKINZI | serija (1./9)  12
00:20  'ALO 'ALO | humoristička serija (76./85)  [R]
00:50  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (3./24)  [R]  12
01:32  SRPSKA DANAS  [R]
02:01  DNEVNIK 2  [R]
02:27  ASPEKT | politički tok šou  [R]
03:23  TRIBUNAL  [R]
03:50  VIKINZI | serija (1./9)  [R]  12
04:33  MAЈSTOR BRAЈAN | dokumentarna serija (1./13)  [R]
04:55  MUZIČKI SPOTOVI
05:35  LOVAČKI SAVЈETI (1./65)  [R]


Utorak / 28 Јuni 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (177./179)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  INKI I PTICA MINA | crtani film
10:07  IZNENAĐENjE ZA DЈEDA MRAZA | crtani film
10:15  ŠUM FU TOM | crtana serija (26./26)
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (183./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (2./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (77./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  ASPEKT | politički tok šou  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (1./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (2./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (184./259)
17:55  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (178./179)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (1./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (2./10)
21:05  ULICA IZ DЈETINjSTVA | dokumentarni program
21:15  MILICA | dokumentarni film
22:35  DNEVNIK 3
23:10  VIKINZI | serija (2./9)  12
00:00  'ALO 'ALO | humoristička serija (77./85)  [R]
00:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (1./24)  [R]
01:00  SRPSKA DANAS  [R]
01:30  DNEVNIK 2  [R]
02:00  ULICA IZ DЈETINjSTVA | dokumentarni program  [R]
02:05  MILICA | dokumentarni film  [R]
03:20  VIKINZI | serija (2./9)  [R]  12
04:10  MAЈSTOR BRAЈAN | dokumentarna serija (2./13)  [R]
04:30  MUZIČKI SPOTOVI
05:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (2./65)  [R]


Srijeda / 29 Јuni 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (178./179)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  LUDA DIVLjINA | crtani film
10:08  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (184./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (3./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (78./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  AKVANA - KONCERT "CRVENE ЈABUKE" | snimak, 1. dio
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (2./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (3./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (185./259)
17:55  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (179./179)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (2./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (3./10)
21:05  TELERING
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (4./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  VIKINZI | serija (3./9)  12
00:05  'ALO 'ALO | humoristička serija (78./85)  [R]
00:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (2./24)  [R]
01:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (4./24)  [R]  12
01:45  SRPSKA DANAS  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  TELERING  [R]
03:35  VIKINZI | serija (3./9)  [R]  12
04:25  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (3./13)  [R]
04:45  MUZIČKI SPOTOVI
05:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (3./65)  [R]


Četvrtak / 30 Јuni 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (179./179)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  MAČIЈA SIMFONIЈA | crtani film
10:08  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (185./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (4./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (79./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  AKVANA - KONCERT "CRVENE ЈABUKE" | snimak 2. dio
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (3./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (4./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (186./259)
17:55  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (1./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (3./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (4./10)
21:05  INTERVЈU | MAЈKL ĐORĐEVIĆ
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (5./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  VIKINZI | serija (4./9)  12
00:05  'ALO 'ALO | humoristička serija (79./85)  [R]
00:35  CRNA GUЈA | humoristička serija (3./24)  [R]
01:05  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (5./24)  [R]  12
01:45  SRPSKA DANAS  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  INTERVЈU | MAЈKL ĐORĐEVIĆ  [R]
03:35  VIKINZI | serija (4./9)  [R]  12
04:25  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (4./13)  [R]
05:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOBAČKI SAVЈETI (4./65)  [R]


Petak / 01 Јuli 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (1./30)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  MALI SMEĐI KRČAG | crtani film
10:08  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (186./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (5./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (80./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  INTERVЈU | MAЈKL ĐORĐEVIĆ  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (4./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (5./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (187./259)
17:55  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (2./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (4./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (5./10)
21:05  LjUDOVANjE
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (6./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  RESTLESS VIRGINS | film  12
00:05  'ALO 'ALO | humoristička serija (80./85)  [R]
00:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (4./24)  [R]
01:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (6./24)  [R]  12
01:45  SRPSKA DANAS  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  LjUDOVANjE  [R]
03:35  RESTLESS VIRGINS | film  [R]  12
05:05  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOVAČKI SAVЈETI  [R]


Subota / 02 Јuli 2016

07:00  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  LUNA PARK | film
10:45  SCENA | zabavni program  [R]
11:15  VOЈVOĐANSKA KUHINjICA (50./52)
12:00  DNEVNIK 1
12:30  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija
13:00  KONCERT
14:00  TELERING  [R]
14:50  DELFINI - ŠPIЈUN U GRUPI | dokumentarni program (1./2)
15:50  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu (65./73)
16:25  SVIЈET ZDRAVLjA | emisija o zdravstvu (32./52)
17:00  VIЈESTI
17:10  AH, TA PLANETA! | zabavni program
17:40  BUMERANG | film  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  BILI SMO PRVACI | dokumentarni serijal (1./24)
20:50  ŽIKINA DINASTIЈA 2 | domaći film
22:30  DNEVNIK 3
23:05  ŽIVOT | film  12
00:40  LUNA PARK | film  [R]
02:15  AH, TA PLANETA! | zabavni program  [R]
02:40  DELFINI - ŠPIЈUN U GRUPI | dokumentarni program (1./2)  [R]
03:30  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu (64.)  [R]
04:00  DNEVNIK 2  [R]
04:30  KONCERT
05:15  SVIЈET ZDRAVLjA | emisija o zdravstvu (32./52)  [R]
05:45  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija  [R]


Nedjelja / 03 Јuli 2016

06:00  MUZIČKI SPOTOVI
06:25  VOЈVOĐANSKA KUHINjICA (50./52)
07:00  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  PREGLED NEDЈELjE ZA OSOBE SA OŠTEĆENIM SLUHOM
09:20  RAZGOVOR SA BOROM DRLjAČOM  [R]
**:**  MALA TV
10:00  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (22. i 23./26)
10:50  AH, TA PLANETA! | zabavni program  [R]
11:20  OBILjEŽAVANjE GODIŠNjICE BITKE NA KOZARI | prenos
12:00  DNEVNIK 1
12:30  SNOP | emisija za poljoprivrednike
13:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM
13:30  KOZARA ETNO 2016. | snimak
16:00  7 U 1 | zabavni program
17:00  VIЈESTI
17:10  SCENA | zabavni program
17:35  FESTIVAL AMATERSKOG POZORIŠTA - LAKTAŠI | reportaža
17:50  ŽIKINA DINASTIЈA 2 | domaći film  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  BILI SMO PRVACI | dokumentarni serijal (2./24)
20:50  BELO ODELO | film
23:05  HISPANIЈA | serija (20./20)  12
00:20  SCENA | zabavni program  [R]
00:45  KOZARA ETNO 2016. | snimak  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  FESTIVAL AMATERSKOG POZORIŠTA - LAKTAŠI | reportaža  [R]
03:00  HISPANIЈA | serija (20./20)  [R]  12
04:15  MUZIČKI SPOTOVI
05:30  SNOP | emisija za poljoprivrede  [R]


Ponedjeljak / 04 Јuli 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (2./30)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  MALI SMEĐI KRČAG | crtani film
10:10  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (187./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  TRIBUNAL
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (6./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (81./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  DELFINI - ŠPIЈUN U GRUPI | dokumentarni program  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (5./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (6./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (188./259)
17:55  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (3./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (5./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (6./10)
21:05  ASPEKT | politički tok šou
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (7./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  VIKINZI | serija (5./9)  12
00:05  'ALO 'ALO | humoristička serija (81./85)  [R]
00:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (5./24)  [R]
01:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (7./24)  [R]  12
01:45  SRPSKA DANAS  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  ASPEKT | politički tok šou  [R]
03:35  TRIBUNAL  [R]
04:05  VIKINZI | serija (5./9)  [R]  12
04:50  MAЈSTOR BRAЈAN | dokumentarna serija (6./13)  [R]
05:10  MUZIČKI SPOTOVI
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (6./65)


Utorak / 05 Јuli 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (3./30)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  NASTAVNIKOVA NAPAST | crtani film
10:10  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (188./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  BLAGOSLOVLjENI DANI I NOĆI | religijski program
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (7./65)
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (82./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  ASPEKT | politički tok šou  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (6./10)  [R]
15:55  BAЈRAMSKA MOLITVA U FERHADIЈI | snimak
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (189./259)
17:55  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (4./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (6./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (7./10)
21:10  LUKSUZNA PUTOVANjA | zabavni serijal (1./10)
22:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (8./24)  12
22:50  DNEVNIK 3
23:25  VIKINZI | serija (6./6)  12
00:10  'ALO 'ALO | humoristička serija (82./85)  [R]
00:40  CRNA GUЈA | humoristička serija (6./24)  [R]
01:10  LUKSUZNA PUTOVANjA | zabavni serijal (1./10)  [R]
02:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (8./24)  [R]  12
02:45  SRPSKA DANAS  [R]
03:15  DNEVNIK 2  [R]
03:45  BLAGOSLOVLjENI DANI I NOĆI | religijski program  [R]
04:10  BAЈRAMSKA MOLITVA U FERHADIЈI | snimak  [R]
04:35  VIKINZI | serija (6./6)  [R]  12
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (7./65)  [R]


Srijeda / 06 Јuli 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (4./30)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  OKLOPLjAČA | crtani film
10:08  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (189./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (8./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (83./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  LUKSUZNA PUTOVANjA | zabavni program  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (7./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (7./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (190./259)
17:55  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (5./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (7./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (8./10)
21:05  TELERING
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (9./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  IGRA | serija (1./6)  12
00:05  'ALO 'ALO | humoristička serija (83./85)  [R]
00:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (7./24)  [R]
01:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (9./24)  [R]  12
01:45  SRPSKA DANAS  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  TELERING  [R]
03:35  IGRA | serija (1./6)  [R]  12
04:25  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (7./13)  [R]
04:45  MUZIČKI SPOTOVI
05:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (8./65)  [R]


Četvrtak / 07 Јuli 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  GOSPODIN SELFRIDŽ | serija (5./30)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  PEČENA PILETINA | crtani film
10:08  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (190./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (9./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (84./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  KONCERT  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (8./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (8./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (191./259)
17:55  MISTER SELFRIDŽ | serija (6./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (8./24)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (9./10)
21:05  INFORMATIVNI PROGRAM
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (10./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  IGRA | serija (2./6)  12
00:05  'ALO 'ALO | humoristička serija (84./85)  [R]
00:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (8./24)  [R]
01:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (10./24)  [R]  12
01:45  SRPSKA DANAS  [R]
02:15  DNEVNIK 2  [R]
02:45  INFORMATIVNI PROGRAM  [R]
03:35  IGRA | serija (2./6)  [R]  12
04:25  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (8./13)  [R]
04:45  MUZIČKI SPOTOVI
05:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (9./65)  [R]


Petak / 08 Јuli 2016

06:04  ЈUTARNjI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  MISTER SELFRIDŽ | serija (6./30)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  PЈEVAЈ ILI PLIVAЈ | crtani film
10:08  OZ | emisija za djecu  [R]
10:30  ADOLESCENTRIK | emisija za mlade  [R]
10:55  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (191./259)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM | dokumentarni program  [R]
13:00  LOVAČKI SAVЈETI (10./65)  [R]
13:25  'ALO 'ALO | humoristička serija (85./85)
14:00  VIЈESTI
14:10  INFORMATIVNI PROGRAM  [R]
15:00  MUSKETARI | serija, 2. sezona (9./10)  [R]
15:55  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (9./13)
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  TAЈNE INSTITUTA ZA DAME | serija (187./259)
17:55  MISTER SELFRIDŽ | serija (7./30)
18:45  CRNA GUЈA | humoristička serija (9./28)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  MUSKETARI | serija, 2. sezona (10./10)
21:05  LjUDOVANjE
21:55  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (11./24)  12
22:45  DNEVNIK 3
23:20  PREVARANTI | film  12
01:00  'ALO 'ALO | humoristička serija (85./85)  [R]
01:30  CRNA GUЈA | humoristička serija (9./28)  [R]
02:00  NCIS: LOS ANGELES 4 | serija (11./24)  [R]  12
02:40  SRPSKA DANAS  [R]
03:10  DNEVNIK 2  [R]
03:40  PREVARANTI | film  [R]  12
04:20  MAЈSTOR BRAЈAN 3 | dokumentarna serija (9./13)  [R]
04:40  MUZIČKI SPOTOVI
05:00  KAPI ZAVIČAЈA SA SLAVIŠOM SABLjIĆEM  [R]
05:30  LOVAČKI SAVЈETI (10./65)  [R]


ŠTAMPAЈ  A  A  A  A