ŠTAMPAЈ  A  A  A  A

RADIO TELEVIZIЈA REPUBLIKE SRPSKE

TV PROGRAM

(2015-01-28 07:32:05)

Srijeda / 28 Јanuar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:09  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (26./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:05  ADI POD MOREM | crtana serija (32. i 33./40)
10:14  FLETMANIЈA | program za djecu (44./52)
10:26  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (13./26)
11:03  RANJENI ORAO | serija (7./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  KONCERT KEMALA MONTENA
14:00  VIЈESTI
14:11  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (121./162)
15:01  U FOKUSU
15:53  RAČUNICA | potrošački magazin
16:30  SRPSKA DANAS
17:04  PRIЈEVREMENI IZBORI ZA NAČELNIKE OPŠTINA STANARI I ISTOČNI DRVAR | hronika
17:15  INSTITUT ZA DAME | serija (102./260)
18:05  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (27./160)
18:57  ŠPIЈUN | humoristička serija (12./16)
19:30  DNEVNIK 2
20:12  RANJENI ORAO | serija (8./17)
21:15  KRUG | politička emisija
22:13  MEDIЈUM | serija (15./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:26  IRSKI TENORI | muzički program
00:57  INSTITUT ZA DAME | serija (102./260)  [R]
01:41  U FOKUSU  [R]
02:31  SRPSKA DANAS  [R]
03:01  DNEVNIK 2  [R]
03:31  RAČUNICA | potrošački magazin  [R]
04:01  MEDIЈUM | serija (15./130)  [R]  12
04:43  KONCERT KEMALA MONTENA  [R]
05:16  NEUKROTIVO SRCE | serija (121./162)  [R]


Četvrtak / 29 Јanuar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (27./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:10  ADI POD MOREM | crtani film (34. i 35./40)
10:15  FLETMANIЈA | program za djecu (45./52)
10:30  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (14./26)
11:00  RANJENI ORAO | serija (8./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  ZAPISI O SELU | dokumentarni program  [R]
13:00  NAЈČUDNIЈI DOGAĐAЈI U PRIRODI | dokumentarni program (3./3)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | serija (122./162)
15:05  U FOKUSU
15:55  KVADRAT NA ZNANJE | emisija iz obrazovanja
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  PRIЈEVREMENI IZBORI ZA NAČELNIKE OPŠTINA STANARI I ISTOČNI DRVAR | hronika
17:10  INSTITUT ZA DAME | serija (103./260)
18:00  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (28./160)
18:55  ŠPIЈUN | humoristička serija (13./16)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (9./17)
21:10  PEČAT | politički magazin
22:10  MEDIЈUM | serija (16./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  TRGOVCI | film  16
01:00  INSTITUT ZA DAME | serija (103./260)  [R]
01:45  U FOKUSU  [R]
02:35  SRPSKA DANAS  [R]
03:05  DNEVNIK 2  [R]
03:35  KVADRAT NA ZNANJE  [R]
04:00  MEDIЈUM | serija (16./130)  12
04:45  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | serija (122./162)  [R]


Petak / 30 Јanuar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (28./160)  [R]
10:05  ADI POD MOREM | crtana serija (36. i 37./40)
10:15  OZ | emisija za djecu  [R]
10:35  ZA. DRUGA | emisija za mlade  [R]
11:00  RANJENI ORAO | serija (9./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  KOŠARKA - ABA LIGA | pregled
13:00  PEČAT | politički magazin  [R]
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (123./162)
15:05  U FOKUSU
15:50  BANJALUČKA PANORAMA
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  PRIЈEVREMENI IZBORI ZA NAČELNIKE OPŠTINA STANARI I ISTOČNI DRVAR | hronika
17:10  INSTITUT ZA DAME | serija (104./260)
18:00  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (29./160)
18:55  ŠPIЈUN | humoristička serija (14./16)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (10./17)
21:15  LJUDOVANJE
22:10  VIKINZI | serija (3./9)  16
23:00  DNEVNIK 3
23:25  ZAČARANI APRIL | film  16
01:00  URBANA ZONA | muzička emisija
01:25  INSTITUT ZA DAME | serija (104./260)  [R]
02:10  SRPSKA DANAS  [R]
02:40  U FOKUSU  [R]
03:30  DNEVNIK 2  [R]
04:00  VIKINZI | serija (3./9)  [R]  16
04:45  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (123./162)  [R]


Subota / 31 Јanuar 2015

06:00  KRUG | politička emisija
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:05  BANJALUČKA PANORAMA  [R]
**:**  MALA TV
09:30  MOЈ MALI PONI | crtana serija (39./48)
09:55  NODI | crtani film (48./52)
10:05  MALA PRINCEZA | crtani film (18. i 19. /65)
10:30  OZ | emisija za djecu
11:10  POTЈERA | kviz (10./49)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija
12:50  ZAPISI O SELU
13:20  KONCERT
14:15  OD PRADE DO BEZ NADE | film
15:55  DOBRI LJUDI | dokumentarni program (18.)
16:30  AH, TA PLANETA! | zabavni program
17:00  VIЈESTI
17:10  UKRADENA DЈECA ŠPANIЈE | dokumentarni film
17:55  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu
18:20  ЈAGODIĆI | serija (10./12)  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (11./17)
21:15  PTICE AMERIKE | film  12
22:50  VIЈESTI
23:00  DEKSTER | serija (7./36)  16
23:45  ZMIЈE I MERDEVINE | film  16
01:20  OD PRADE DO BEZ NADE | film  [R]
02:50  POTЈERA | kviz (10./49)  [R]
03:35  DNEVNIK 2  [R]
04:05  UKRADENA DЈECA ŠPANIЈE | dokumentarni film  [R]
04:55  MUZIČKI SPOTOVI  [R]
05:35  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu  [R]


Nedjelja / 01 Februar 2015

06:00  DOBRI LJUDI | dokumentarni program (18.)  [R]
06:35  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija  [R]
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
09:20  AH, TA PLANETA! | zabavni program  [R]
09:40  ZA. DRUGA | emisija za mlade
10:00  NEDЈELJOM S ЈAHORINE | zabavni program
11:10  POTЈERA | kviz (11./49)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  SNOP | emisija za poljoprivrednike
13:00  OGNJIŠTA | GORNJA LEPENICA
13:20  RIЈEČ VЈERE | religijski program
13:50  SVETOSAVSKI BAL U BEČU | reportaža
14:05  TAMO DALEKO
14:25  PRIČAЈ NEŠTO NARODNO | ČEDA MARKOVIĆ
15:00  NEKAD BILO
16:00  7 U 1 | otvoreni program
17:00  VIЈESTI
17:10  PLANETA FILM | emisija o filmu
17:40  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (28./39)
18:30  PREVARANTI | serija, 3. sezona (4./6)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  ЈAGODIĆI | serija (11./12)
21:15  LEPOTA POROKA | film  12
23:10  VIЈESTI
23:20  DEKSTER | serija (8./36)  16
00:10  POSLJEDNJA MODA | film  16
02:25  POTЈERA | kviz (3./49)  [R]
03:10  PLANETA FILM | emisija o filmu  [R]
03:35  DNEVNIK 2  [R]
04:05  MARDOKOVE MISTERIЈE | serija (27./39)  [R]
04:50  PRIČAЈ NEŠTO NARODNO  [R]
05:25  SNOP | emisija za poljoprivrednike  [R]


Ponedjeljak / 02 Februar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (29./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:05  ADI POD MOREM | crtana serija (38. i 39./40)
10:20  FLETMANIЈA | program za djecu (46./52)
10:30  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (15./26)
11:00  RANJENI ORAO | serija (11./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  TRIBUNAL
13:00  LJUDOVANJE | tok šou  [R]
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (124./162)
15:05  U FOKUSU
15:55  EU I MI
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (105./260)
17:55  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (30./160)
18:45  ŠPIЈUN | humoristička serija (15./16)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (12./17)
21:15  INDIREKTNO | politički tok šou
22:15  MEDIЈUM | serija (17./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  ART MAŠINA | emisija iz kulture
23:50  KOŠARKA - ABA LIGA - IGOKEA - METALAC FARMAKOM | snimak
01:30  INSTITUT ZA DAME | serija (105./260)  [R]
02:15  U FOKUSU  [R]
03:05  SRPSKA DANAS  [R]
03:35  DNEVNIK 2  [R]
04:05  INDIREKTNO | politički tok šou  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (124./162)  [R]


Utorak / 03 Februar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (30./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:05  ADI POD MOREM | crtana serija (40./40)
10:10  ADI U LJUDSKOM TIЈELU | crtana serija (1./40)
10:15  FLETMANIЈA | program za djecu (47./52)
10:30  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (16./26)
11:00  RANJENI ORAO | serija (12./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  ART MAŠINA | emisija iz kulture  [R]
13:00  PORTRET MOCARTA | dokumentarni program (3. i 4./6)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (125./162)
15:05  U FOKUSU
16:05  MISIЈA
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (106./260)
17:55  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (31./160)
18:45  ŠPIЈUN | humoristička serija (16./16)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (13./17)
21:15  RAT ZA CIVILIZACIЈU | informativni program
22:15  MEDIЈUM | serija (18./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE | pregled
23:40  VIVALDI | film  16
01:15  INSTITUT ZA DAME | serija (106./260)  [R]
02:00  U FOKUSU  [R]
02:45  SRPSKA DANAS  [R]
03:15  DNEVNIK 2  [R]
03:45  MISIЈA  [R]
04:00  RAT ZA CIVILIZACIЈU | informativni program  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (125./162)  [R]


Srijeda / 04 Februar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (31./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:05  ADI U LJUDSKOM TIЈELU | crtana serija (2. i 3./40)
10:15  FLETMANIЈA | program za djecu (48./52)
10:30  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (17./26)
11:00  RANJENI ORAO | serija (13./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  RIЈEČ VЈERE | religijski program  [R]
13:00  BANKARI | dokumentarni program (3./3)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (126./162)
15:05  U FOKUSU
15:50  RAČUNICA | potrošački magazin
16:30  SRPSKA DANAS
17:05  INSTITUT ZA DAME | serija (107./260)
17:55  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (32./160)
18:45  PREKOBROЈNI | humoristička serija (1./34)
19:30  DNEVNIK 2
20:10  RANJENI ORAO | serija (14./17)
21:15  KRUG | politička emisija
22:10  MEDIЈUM | serija (19./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE | pregled
23:40  PAVAROTI U CENTRAL PARKU | muzički program
01:40  INSTITUT ZA DAME | serija (107./260)  [R]
02:25  U FOKUSU  [R]
03:15  SRPSKA DANAS  [R]
03:45  DNEVNIK 2  [R]
04:15  RAČUNICA | potrošački magazin  [R]
04:45  MUZIČKI SPOTOVI  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | serija (126./162)  [R]


Četvrtak / 05 Februar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (32./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:10  ADI U LJUDSKOM TIЈELU | crtani film (4. i 5./40)
10:15  FLETMANIЈA | program za djecu (49./52)
10:30  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (18./26)
11:00  RANJENI ORAO | serija (14./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  ZAPISI O SELU | dokumentarni program  [R]
13:00  DNEVNICI 2. SVЈETSKOG RATA | dokumentarni program (1./73)
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | serija (127./162)
15:05  U FOKUSU
15:55  KVADRAT NA ZNANJE | emisija iz obrazovanja
16:30  SRPSKA DANAS
17:10  INSTITUT ZA DAME | serija (108./260)
18:00  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (33./160)
18:55  PREKOBROЈNI | humoristička serija (2./34)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (15./17)
21:10  PEČAT | politički magazin
22:10  MEDIЈUM | serija (20./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE | pregled
23:40  MUŠKO SRCE | film  16
01:20  INSTITUT ZA DAME | serija (108./260)  [R]
02:05  U FOKUSU  [R]
02:55  SRPSKA DANAS  [R]
03:25  DNEVNIK 2  [R]
03:55  KVADRAT NA ZNANJE  [R]
04:20  MEDIЈUM | serija (20./130)  [R]  12
05:05  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | serija (127./162)  [R]


Petak / 06 Februar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:10  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (33./160)  [R]
10:05  ADI U LJUDSKOM TIЈELU | crtana serija (6. i 7./40)
10:15  OZ | emisija za djecu  [R]
10:35  ZA. DRUGA | emisija za mlade  [R]
11:00  RANJENI ORAO | serija (15./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:25  KOŠARKA - ABA LIGA | pregled
13:00  PEČAT | politički magazin  [R]
14:00  VIЈESTI
14:10  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (128./162)
15:05  U FOKUSU
15:50  BANJALUČKA PANORAMA
16:30  SRPSKA DANAS
17:10  INSTITUT ZA DAME | serija (109./260)
18:00  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (34./160)
18:55  PREKOBROЈNI | humoristička serija (3./34)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  RANJENI ORAO | serija (16./17)
21:15  LJUDOVANJE
22:10  VIKINZI | serija (4./9)  16
23:00  DNEVNIK 3
23:25  S ONE STRANE ZAKONA | serija (1. i 2./16)  16
01:05  URBANA ZONA | muzička emisija
01:30  INSTITUT ZA DAME | serija (109./260)  [R]
02:15  SRPSKA DANAS  [R]
02:45  U FOKUSU  [R]
03:35  DNEVNIK 2  [R]
04:05  VIKINZI | serija (4./9)  [R]  16
04:50  MUZIČKI SPOTOVI
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (128./162)  [R]


Subota / 07 Februar 2015

06:00  KRUG | politička emisija
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:05  BANJALUČKA PANORAMA  [R]
**:**  MALA TV
09:30  MOЈ MALI PONI | crtana serija (40./48)
09:55  NODI | crtani film (98./52)
10:05  MALA PRINCEZA | crtani film (18. i 19. /65)
10:30  OZ | emisija za djecu
11:10  POTЈERA | kviz (12./49)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija
12:50  ZAPISI O SELU
13:20  KONCERT
13:55  EMA | film
16:00  PUT DO SLOBODE | dokumentarni serijal (1.)
16:25  DOBRI LJUDI | dokumentarni program (19.)
17:00  VIЈESTI
17:10  AH, TA PLANETA! | zabavni program
17:35  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu
18:00  DOKUMENTARNI PROGRAM
18:20  ЈAGODIĆI | serija (11./12)  [R]
19:30  DNEVNIK 2
20:15  TV BINGO
20:40  MUZIČKI PROGRAM
20:55  KOŠARKA - ABA LIGA - IGOKEA - UNION OLIMPIЈA | direktan prenos
22:50  VIЈESTI
23:00  DEKSTER | serija (9./36)  16
23:45  BIЈES ЈEDNE ŽENE | film  12
01:20  EMA | film  [R]
03:20  POTЈERA | kviz (10./49)  [R]
04:05  DNEVNIK 2  [R]
04:35  SVIЈET BRZINE | emisija o automobilizmu  [R]


Nedjelja / 08 Februar 2015

06:00  DOBRI LJUDI | dokumentarni program (18.)  [R]
06:35  PLODOVI RADA | poljoprivredna emisija  [R]
07:00  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
09:20  AH, TA PLANETA! | zabavni program  [R]
09:40  ZA. DRUGA | emisija za mlade
10:00  NEDЈELJOM S ЈAHORINE | zabavni program
11:10  POTЈERA | kviz (11./49)
12:00  DNEVNIK 1
12:25  SNOP | emisija za poljoprivrednike
13:05  OGNJIŠTA | GORNJA MRAVICA
13:20  ČUVAR TRADICIЈE | dokumentarni program  [R]
13:35  PRAVOSLAVLJE | religijski program
14:00  TAMO DALEKO | dokumentarni program
14:30  PRIČAЈ NEŠTO NARODNO | RADMILA DIMIĆ
15:00  NEKAD BILO
16:00  7 U 1 | otvoreni program
17:00  VIЈESTI
17:10  PLANETA FILM | emisija o filmu
17:45  SVETOSAVSKI BAL U BIЈELJINI | snimak
19:30  DNEVNIK 2
20:15  ЈAGODIĆI | serija (12./12)
21:15  PAD ITALIЈE | film  12
23:20  VIЈESTI
23:30  DEKSTER | serija (10./36)  16
00:15  CURDLED | film  16
01:45  POTЈERA | kviz (3./49)  [R]
02:30  PLANETA FILM | emisija o filmu  [R]
02:55  DNEVNIK 2  [R]
03:25  NEKAD BILO  [R]
04:25  TAMO DALEKO | dokumentarni program  [R]
04:50  PRIČAЈ NEŠTO NARODNO | RADMILA DIMIĆ  [R]
05:15  SNOP | emisija za poljoprivrednike  [R]


Ponedjeljak / 09 Februar 2015

06:04  ЈUTARNJI PROGRAM
09:00  VIЈESTI
09:15  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (34./160)  [R]
**:**  MALA TV
10:00  ADI U LJUDSKOM TIЈELU | crtana serija (8. i 9./40)
10:10  FLETMANIЈA | program za djecu (50./52)
10:20  BIO ЈEDNOM ЈEDAN ŽIVOT | program za djecu (19./26)
10:55  RANJENI ORAO | serija (17./17)  [R]
12:00  DNEVNIK 1
12:30  TRIBUNAL
13:00  LJUDOVANJE | tok šou  [R]
14:00  VIЈESTI
14:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (129./162)
15:00  U FOKUSU
15:55  BUDIMO LJUDI
16:30  SRPSKA DANAS
17:10  INSTITUT ZA DAME | serija (110./260)
18:05  KUD PUKLO DA PUKLO | serija (35./160)
18:55  PREKOBROЈNI | humoristička serija (4./34)
19:30  DNEVNIK 2
20:15  ЈAGODIĆI | serija (1./12)
21:15  INDIREKTNO | politički tok šou
22:15  MEDIЈUM | serija (21./130)  12
23:00  DNEVNIK 3
23:25  ART MAŠINA | emisija iz kulture
00:05  DELIKATESI | film  16
01:45  INSTITUT ZA DAME | serija (110./260)  [R]
02:30  U FOKUSU  [R]
03:15  SRPSKA DANAS  [R]
03:45  DNEVNIK 2  [R]
04:15  INDIREKTNO | politički tok šou  [R]
05:15  NEUKROTIVO SRCE | tv novela (129./162)  [R]


ŠTAMPAЈ  A  A  A  A