25/10/2014 |  23:43 | Autor: RTRS

Borac poražen u Skoplju

Rukometaši banjalučkog Borac M:tela poraženi su u Skoplju od Metalurga 24:17, u okviru 7. kola SEHA lige.

Domaći ruometaši su odlično otvorili utakmicu i u sedmom minutu meča imali četiri gola prednosti (5:1). Makedonci prednost rutinski drže do poluvremena za 15:10.

Rukometaši Borca nisu uspjeli ni u nastavku uhvatiti rezultatski priključak pa je Metalurg zasluženo slavio sa konačnih 24:17.

Najefikasniji u timu Borca bili su Nemanja Bezbradica sa pet i Nikola Tešić sa četiri pogotka.

Najzaslužniji za pobjedu Metalurga bio je Naumče Mojsovski sa 6 golova, dok je Filip Mirkulovski postigao 4 pogotka.

Ovim porazom, Banjalučani trenutno imaju 4 boda iz 8 utakmica i nalaze se na pretposljednjem, devetom mjestu tabele