01/03/2015 |  17:23 | Autor: B92

Zvezda smanjila zaostatak za Partizanom

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Јagodinu u gostima 3:2, u posljednjoj utakmici 17. kola Јelen Superlige.

Ekipa Nenada Lalatovića je tako iskoristila kiks Partizana i smanjila prednost "crno-bijelih" na samo četiri boda.

Zvezda je na poluvremenu vodila sa 2:0 posle golova Lazovića u 15. i Kataija u 26. minutu, ali početkom drugog poluvremena Parker je promašio penal za 3:0 i tako propustio priliku da riješi pitanje pobjednika.

Јagodina je do izjednačenja stigla u samo četiri minuta. U 61. minutu smanjio je Šušnjar, u 65. izjednačio je Јovančić, ali do kraja meča domaćin nije uspio da sačuva svoju mrežu.

Nakon centaršuta Lazovića, u 80. minutu, lopta je prevarila golmana Јagodine i "crveno-bijeli" su osvojili izuzetno važna tri boda.