25/04/2015 |  20:41 | Autor: RTRS

Zvezda - Partizan bez golova, "crno -bijeli" i dalje na plus pet

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigrali su bez golova (0:0) u 148. "vječitom derbiju", odigranom u okviru 24. kola Јelen Superlige Srbije.

Utakmica je počela sa gotovo 45 minuta zakašnjenja zbog velikih sukoba na istočnoj tribini koje su izazvali navijači dva kluba.

Sukobi navijača počeli su desetak minuta prije početka utakmice sukobi pristalica dva kluba na istočnoj tribini, bliže sjevernom dijelu stadiona kada je dio "navijača" Partizana krenuo u obračun sa pristalicama Crvene zvezde.

"Crno-bijeli" su nakon ovo kola zadržali pet bodova prednosti u odnosu na Zvezdu.

Iznenadjenje kola je poraz Vojvodine u Novom Sadu u od Napretka 3:1, dok je trećeplasirani Čukarički ostvario pobjedu minimalnim rezultatom u Kragujevcu kod ekipe Radničkog.