02/07/2015 |  22:59 | Autor: RTRS

Zvezda sa 0:2 putuje u Kazahstan, pobjeda Čukaričkog (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na svom terenu sa 2:0 od kazahstanskog Kajrata, u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

"Crveno-bijeli" nisu prikazali očekivanu igru, dok su Kazahstanci kaznili greške i činjenicu da su 'crveno-beli' igrali sa igračem manje od drugog minuta zbog isključenja Pavićevića.

Pavićević je dobio direktan crveni karton jer je kao posljednji igrač faulirao napadača gostiju Goua.

Kajrat je stigao do prednosti u 45. minutu golom Goua makazicama, da bi u 64. minutu kazahstanski klub stigao do 2:0, kada je odličnu akciju Kajrata završio Kvantajev.

Povoljan rezultat pred revanš ostvario je Čukarički pobjedom minimalnim rezultatom u gostima protiv Domžala (1:0). Јedini gol na utakmici postigao je Igor Matić sa bijele tačke u 43. minutu utakmice.

Fudbaleri Vojvodine je odigrali su bez golova u Budimpešti protiv MTK.