26/07/2016 |  21:56 ⇒ 22:09 | Autor: RTRS

Crvena Zvezda neporažena u Bugarskoj, nakon prvog meča 2:2 (VIDEO)

Fudbaleri Crvene Zvezde vraćaju se neporaženi sa teškog gostovanja u Razgradu. Rezultat 2:2, odluka za sedam dana u Beogradu.

Četa Miodraga Božovića igrala je neriješeno sa ekipom Ludogoreca u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crveno- beli su na gostovanju u Bugarskoj prikazali  dobru igru, posebno u drugom poluvremenu, pa će nakon večerašnjih 2:2, odluka o putniku u najelitnije takmičenje pasti u revanš susretu, koji je na programu za sedam dana.

Prvo poluvrijeme je proteklo u "zonskoj igri" Crvene zvezde. Ludogorec je napadao dok su crveno- bijeli vrebali svoje šanse iz kontranapada.

Ipak, Ludogorec je poveo golom DŽonatana Kafua u 43.minutu.

U drugom poluvremenu, Zvezda je odigrala mnogo bolje i agresivnije. U 48. minutu. lopta je stigla do kapitena Kataia, koji je nakon nekoliko dobrih driblinga izjednačio na 1:1.

Zvezda je nastavila sa dobrom igrom pa je u 66.minutu Kanga preokrenuo rezultat na 2:1 za radost crveno-bijelih.

Zvijezda je i u 75.minutu organizovala opasan kontra-napad. Kanga je ponovo bio u prilici, pokušao da pošalje loptu Kataiu, međutim to nije dobro ispalo.

Samo dva minuta kasnije, Ludogorec je uspio da izjednači preko Kešerua, golom u 77.minutu i tako postavio konačnih 2:2.

Revanš meč igra se za sedam dana u Beogradu, na stadionu "Rajko Mitić".