28/05/2017 |  16:36 ⇒ 16:36 | Autor: RTRS

Slavija savladala Borac iz Šamca 3:1

Slavija je na svom terenu bila bolja od fenjeraša iz Šamca i zasluženo slavila rezultatom 3:1.
Fudbal (ilustracija) - Foto: FONET
Fudbal (ilustracija)Foto: FONET

Domaći su poveli u 31. minuti, strijelac je bio odlični Vehudun Alešević. Golman Šamčana je bi nemoćan. Ništa nije mogao ni u 38 minuti. Udarc defanzivca Slavije Milana Lalović završio je u mreži. Poveli su domaći sa 2:0 i bio je to i rezultat prvog poluvremena.

Na treći gol Slavije čekalo se punih 19 minuta u nastavku, a Rakića je matirao juče raspoloženi za igru Momir Zečević. Već tada je bilo jasno da bodovi ostaju u Istočnom Sarajevu, a čast gostiju sačuvao je Šarkanović. On je u 81. minuti matirao do tada odičnog Nedžibovića. Bio je to i konačan rezultat suisreta Slavija – Šamac 3:1

U narednom kolu Slavija gostuje u Foči kod domaće Sutjeske, a Borac će na gostovanje kod Zvijezde u Etno selo Stanišići.