12/03/2018 |  18:51 ⇒ 18:58 | Autor: RTRS

Pogledajte rampu Bjelice koja je "raspalila" publiku (VIDEO)

Nemanja Bjelica odigrao je odličan meč u pobjedi Minesote nad aktuelnim šampionom, a jedan njegov potez s kraja meča posebno je oduševio.

Srpski košarkaš proveo je najviše minuta na terenu, čak 40, i za to vrijeme je imao veoma dobar "ol-round" učinak.

Bjelica je meč završio sa 10 poena, sedam skokova i četiri asistencije, uz tri ukradene lopte i dvije blokade.

Јedna od te dvije "rampe" došla je na 30 sekundi do kraja meča, kada je pri rezultatu 108:103 Bjelica blokirao Kvina Kuka i time spriječio Voriorse da unesu veliki nemir u redove Vulvsa.

Bjelica ima veliku minutažu od kada se povrijedio DŽimi Batler i iz meča u meč opravdava veliko povjerenje koje ima Tom Tibodo.

Pored Bjelice, ključnu rolu u pobjedi imao je Karl-Entoni Tauns koji je meč završio sa 31 poenom, 16 skokova i dvije asistencije.

Minesota je peta na Zapadu sa skorom od 39 pobjeda i 29 poraza i očekuje ih velika borba za plej-of. Do kraja ligaškog dijela Vulvsima je ostalo da odigraju još 14 utakmica.