14/04/2018 |  19:21 ⇒ 20:50 | Autor: RTRS

Zvezda bolja od Partizana - devet bodova prednosti za crveno-bijele

Crvena zvezda savladala je Partizan rezultatom 2:1 na stadionu ”Rajko Mitić” na 157. ”večitom derbiju” i tako se približila osvajanju titule.
Crvena Zvezda - Partizan (ilustracija: RTRS) -
Crvena Zvezda - Partizan (ilustracija: RTRS)

Crvena zvezda povela je protiv Partizana u 18. minutu - strijelac Nemanja Radonjić. Drugi gol za Zvezdu u 21. minutu postigao je Aleksandar Pešić.

Ožegović je u drugom poluvremenu bio siguran sa bijele tačke i smanjio rezultat na 2:1

Drugo poluvrijeme obilježila su brojna prekidanja.

Do kraja susreta viđena su dva crvena i žuti karton pri velikoj gužvi nakon gola, Suma i Donald su imali verbalni i fizički duel pa su isključeni, dok je Borjan zaradio žuti kraton.

Prije ovog susreta crveno-bijeli imali su šest bodova prednosti ispred crno-bijelih u Super ligi Srbije.

Meč je protekao bez većih incidenata navijača, s tim što je južna tribina na kojoj se nalaze navijači Partizana bila podijeljena u tri sektora.

Sastav dva tima:

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Le Talek, Babić, Rodić, Јovičić, Krstičić, Srnić, Radonjić, Ben i Pešić;

Partizan: Stojković, Vulićević, N. R. Miletić, Marković, N. G. Miletić, Јanković, Zdjelar, Pantić, Đerlek, Tavamba i Ožegović.