13/05/2018 |  19:35 ⇒ 19:37 | Autor: RTS

Zvezda slavila nad Vojvodinom nakon preokreta

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Vojvodine sa 2:1 u oviru pretposljednjeg kola Superlige Srbije.
Luka Radonjić - Foto: RTS
Luka RadonjićFoto: RTS

Vojvodina je došla do vođstva u 23. minutu sjajnim golom Arsića. Kapiten Јovičić je nakon centaršuta spustio loptu za Arsića, koji je veoma preciznim udarcem matirao golmana Zvezde Milana Borjana.

Do kraja poluvremena Zvezda je uspjela da dođe do izjednačenja, golom Radonjića u 38. minutu meča.

Ben je uposlio Gobeljića na desnoj strani, ovaj ubacio loptu u šesnaesterac ka Radonjiću, a krilni fudbaler Zvezde je uspeo dobrim driblingom da stvori prednost u odnosu na čuvara i levom slabijom nogom savlada Rockova.

U drugom poluvremenu Zvezda je bila znatno bolji protivnik, što je nakon nekoliko prilika uspela i da materijalizuje, kada je u 74. minutu Milić postigao gol.

Samo par minuta nakon što je stupio na teren, Milić je iskoristio dobru loptu Gobeljića i postavio konačnih 2:1.

Zvezda je već obezbijedila titulu u domaćem šampionatu i prije posljednjeg kola ima 57 osvojenih bodova.

U jedinoj preostaloj utakmici crveno-bijeli igraju protiv Voždovca 19. maja.