05/08/2018 |  19:38 | Autor: RTRS

Zvijezda sijala u Gabeli!

Fudbaleri Zvijezde 09 i treću utakmicu u Premijer ligi Bih ostali su neporaženi, pošto su remizirali sa Goškom u Gabeli (2:2).
Zvijezda 09 - Vojvodina 2:2 (Foto: fkzvijezda09.com) -
Zvijezda 09 - Vojvodina 2:2 (Foto: fkzvijezda09.com)

Tim iz Etno Sela Stanišići dva puta je vodio, ali Gošk je svaki put ekspresno nakon nekoliko minuta dolazio do izjednačenja.

Asentić je u 18. minutu donio prednost gostima, ali odmah sa centra poravnanje donosi Ramić. Osmanagić u 37. minutu donosi još jednom prednost gostima, ali Raguž u 43. minutu vraća stvari na početak.

U nastavku meča otvorena utakmica, ređale su se prilike i prd jednim i pred drugim golom, mogla je Zvijezda do gola, ali golman Kozić sa nekoliko dobrih intervencija spasao je domaćina novog poraza.

Zvijezda 09 nakon tri kola ima tri boda, dok je Gošku ovo prvi bod u sezoni.

Preostala dva srpska predstavnika Radnik i Krupa u međusobnom duelu odigranom juče u Bijeljini takođe su remizirali, rezultatom 2:2.

GOŠK - Zvijezda 09 2:2 (2:2)

Strijelci: 0:1 Asentić (18), 1:1 Ramić (19), 1:2 Osmanagić (37), 2:2 Raguž (43). Stadion: Zavala. Gledalaca: 300. Sudija: Ermin Sivac (Zenica). Pomoćnici: Mirza Demir (Kakanj) i Arnel Novalić (Doboj). Delegat: Goran Skoko (Ljubuški). Kontrolor: Salem Prolić (Sarajevo).

GOŠK: Kozić, Čolić, Hasanhodžić, Ereiz, Kulović, Đajić, Raguž, Ramić, Vego, Hajdarević, Hasanović.

Zvijezda 09: Erić, Krajišnik, Husić, Huseinbašić, Tojčić, Asentić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Škahić, Babić.