18/08/2018 |  21:05 | Autor: RTRS

Krupa i Radnik upisali pobjede

U okviru šestog kola fudbalske Premijer lige BiH danas su odigrane tri utakmice.
FK Krupa - Foto: RTRS
FK KrupaFoto: RTRS

Pobjednici u današnjim susretima bili su Krupa, Radnik i Čelik.

Krupa je pobijedila ekipu GOŠK-a sa 3:0. Strijelci za Krupu bili su Elvir Koljić u 4. minutu, Ivan Crnov u 59. i Milanović u 69. minutu susreta.

Mladost je vodila u Bijeljini nakon 7. minuta igre kada je Petar Bojo zatresao mrežu domaćina, ali Radnik je uspio da izjednači u 30. minuti preko Hadžića. Domaćini su do potpunog preokreta došli u 44. minutu kada je Glišić pogodio iz penala. U 50. minutu Radnik je došao do 3:1, kada je nakon još jednog penala sa bijele tačke bio siguran Glišić.

Čelik je do vođstva protiv Zvijezde došao golom Okića u 16. minutu, a konačnih 2:0 postavio je Livaja na asistenciju Okića u 59. minutu meča.