07/06/2019 |  19:54 ⇒ 22:37 | Autor: RTRS

Kvalifikacije za Euro: Srbiji prijeti blamaža u Ukrajini (UŽIVO)

Fudbalska reprezentacije Srbije igra svoj drugi meč u kvalifikacijama za evropski šampionat. "Orlovi" poslije remija u Portugalu, gostuju drugom najtežem rivalu u grupi, selekciji Ukrajine.
Fudbalska reprezentacija Srbije (foto: fss.rs) -
Fudbalska reprezentacija Srbije (foto: fss.rs)

UKRAЈINA 5

SRBIЈA 0

75 - Konopljanka stiže do svog drugog, a za domaćina petog pogotka.

59 - Mrežu Dmitrovića pogađa i Јeremčuk. U glavama fudbalera Srbije je samo kako privesti ovu utakmicu za zaborav kraju.

53 - Krstajić u vatru ubacuje Mitrovića, a iz igre izlazi Prijović.

46 - Potop se nastavlja! Konapljanka u 37. sekundu nastavka donosi Ukrajini velikih 3:0.....

45 - Kraj očajnog poluvremena za Srbiju. Ukrajinci vode 2:0, maksimalno su iskoristili "crnu rupu" u igri Srbije, postigli dva pogotka, a mogli još toliko.

31 - Prijeti Ukrajina sa svih strana. Igra Srbije raspala, Dmitrović je spasio svoju mrežu, požutio je Spajić. Može li Srbija dočekati poluvrijeme samo sa minus 2...

28 - Samo za dva minuta Srbija se raspala! Cigankov dva puta matira Dmitrovića. Ukrajinci imaju čini se kapitalnu prednost....

25 - Rasplamsala se bitka u Lavovu. Ukrajinci dva puta opasno zaprijetili, ali Dmitrović siguran na golu.

14- Јoš jednom u odličnoj prilici našao se Prijović, ali u posljednjem trenutku neko je izblokirao njegov pokušaj. Na kraju samo korner za Srbiju.

9 - Prilika za Prijovića, ali udarac sa 12 metara iz poluvoleja završava u vanjskoj mreži.

6 - U uvodnim minutama domaćin opasniji. Srbija se brani, i čeka poziciju za kontranapad.

1 - Počeo je duel u Ukrajini....

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ukrajinci iz dva susreta imaju četiri osvojena boda i nalaze se na čelu Grupe B kvalifikacija, dok je Srbija u jedninom meču odigrala neriješeno u Portugaliji.

Selektori oba tima odlučili su se ko će na teren stadionu u Lavovu.

Ukrajina: Pjatov, Karavajev, Krivcov, Matvijenko, Mikolenko, Stepanenko, Malinovski, Konopljanka, Zinčenko, Cigankov i Јaremčuk.

Startnih 11 reprezentacije Srbije u Ukrajini

Srbija: Dmitrović, Milenković, Spajić, Kolarov, Gaćinović, Maksimović, Ljajić, Kostić, Tadić, Prijović i Јović.

U istom terminu igra se i druga utakmica grupe B između Litvanije i Luksemburga.