07/06/2019 |  22:16 ⇒ 22:36 | Autor: RTRS

Težak poraz Srbije u Ukrajini!

Fudbalska reprezentacija Srbije doživjela je u Ukrajini (0:5) težak poraz u drugom kolu kvalifikacija za odlazak na evropsko prvenstvo 2020. godine.

Selektor Mladen Krstajić, ali i svi reprezantativci Srbije dugo će pamtiti Lavov i blamažu koju su doživjeli u Ukrajini, koja nakon tri kola na svom kontu ima sedam bodova. Srbija je ostala na jednom, onom osvojenom u Portugalu.

Imao je Prijović dvije prilike na startu meča, ali nije pogodio, a poslije toga kola su krenula nizbrdo. U samo dva minuta Cigankov pogađa mrežu Dmitrovića dva puta (26. i 28. minut), što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku meča još bolja igra izabranika Andreja Ševčenka, koji su pleli mrežu oko gola "orlova". Već u 46. minutu Konopljanka postiže treći, a Јermčuk u 59. minutu i četvrti pogodak. Kraj mukama Srbije donio je Konopljanka u 75. minutu.

Već u nedjelju u meču trećeg kola Srbija u Beogradu dočekuje Litvaniju. Biće to prilika za popravni, ako ga uopšte može biti....