18/08/2019 |  12:11 ⇒ 12:43 | Autor: RTRS

Borcu i Zvijezdi 09 po bod u domaćim utakmicama

Јuče su odigrane 4 utakmice 5.kola Premijer lige BiH u fudbalu. Zvijezda 09 je na svom terenu igrala 2:2 sa Čelikom, dok u duelu između Borca i Mladosti nije bilo golova.

Pred oko 3.500 gledalaca na Gradskom stadionu u Banjaluci, fudbaleri Borca i Mladosti nisu pokazali mnogo. Mladost je ostala neporažena i treću gostujuću utakmicu ove sezone. Borac je i treći put uzastopno ostao bez pobjede na svom terenu protiv ekipe iz Doboja kod Kaknja. Gosti su jedinu pravu priliku imali u 2. minutu kada je Borac spasila stativa. Borac je do kraja imao terensku inicijativu, stvarao je poluprilike ali do gola nije mogao. Evidentno je da napadačka igra Borca još nije na očekivanom nivou, dok gosti  mogu da budu zadovoljni jer su bili veoma disciplinovani na terenu.

U okviru petog kola danas od 20 časova i 30 minuta igraju Tuzla siti i Zrinjski,a peto kolo završava sutra duelom Sarajevo-Radnik.