15/11/2019 |  08:54 | Autor: RTS

Јokić predvodio Denver do pobjede nad Bruklinom (VIDEO)

Košarkaši Denver nagitsa savladali su Bruklin netse rezultatom 101:93 uz novu dobru partiju Nikole Јokića – 18 poena, 10 skokova i tri asistencije. Novi tripl-dabl Luke Dončića i deset poena Bobana Marjanovića u porazu Dalasa od Njujorka.

Košarkaši Denver nagitsa savladali su Bruklin Netse rezultatom 101:93 uz novu dobru partiju Nikole Јokića - 18 poena, 10 skokova i tri asistencije.

Denver je pitanje pobjednika rješio odličnom igrom u posljednjoj četvrtini koju su dobili sa 22:14.

Nikola Јokić je na terenu proveo 28 minuta i na svoj konto upisao novi dabl-dabl 18 poena, deset skokova i tri asistencije.

Isti broj poena postigao je i Pol Milsap, uz skok manje. Zapažen učinak u timu Denvera imao je i Vil Barton - 17 poena.

U redovima Netsa Kajri Irving, Spenser Dinvidi i DŽeret Alen upisali su po 17 poena.

Denver zauzima treću poziciju na Zapadu sa učinkom od osam pobjeda i tri poraza.

Dalas je izgubio od Njujork Niksa 106:103 a nije im pomogla ni novi tripl-dabl Luke Dončića.

Najbolji ruki lige zabiljeežio je 33 poena, deset skokova i 11 asistencija, dok je Boban Marjanović za 15 minuta provedenih na parketu imao deset poena i pet skokova.

Јanis Adetokumbo je predvodio Bakse do pobejde nad Čikagom sa 38 poena i 16 skokova. Podršku je imao u Eriku Bledsou koji je dodao 31 poen.

Nju Orleans slavio je u duelu sa El-Ej Klipersima 132:127. Pelikanse je važne pobjede predvodio DŽru Holidej sa 36 poena. Za Kliperse Pol DŽordž je zabilježio 33.

5. Finiks sans 7-4
6. Minesota timbervulvs 7-4
7. Los Anđeles klipers 7-5
8. Dalas meveriks 6-5
9. San Antonio spars 5-6
10. Sakramento kings 4-6
11. Oklahoma siti tander 4-7
12. Memfis grizlis 4-7
13. Portland trejl blejzers 4-8
14. Nju Orleans pelikans 3-8