23/02/2020 |  19:48 ⇒ 20:13 | Autor: ATV

Remi Borca na Pecari

Fudbaleri Borca nisu uspjeli da prekinu lošu tradiciju i da slave na Pecari. Protiv Širokog Brijega igrali su neriješeno 2:2.
Stadion "Pecara" Široki Brijeg (foto:atvbl) -
Stadion "Pecara" Široki Brijeg (foto:atvbl)

Borac je u prvom poluvremenu dominirao što je i krunisao sa dva pogotka. Banjalučani su poveli već u osmom minutu golom Vranješa. Samo šest minut kasnije prednost je duplirao Milutinović.

A onda u drugom poluvremenu potpuno druga slika. Domaći su krenuli ofanzivnije i anulirali prednost Borca. U 56. minutu na 2:1 smanjio je Pervan, da bi 13. minuta kasnije Angelov izjednačio na 2:2.

Loša vijest za trenera Branislava Krunića je što u narednom meču, kada u Banjaluku dolazi Sarajevo, neće moći da računa na Јovanovića i Dujakovića zbog žutih kartona.

Danas su odigrane još dvije utakmice. Zrinsjki je u Zenici pobijedio Čelik 2:0, dok su Sloboda i Mladost DK igrali bez golova.