11/04/2021 |  21:08 ⇒ 21:08 | Autor: Agencije

Partizan se vratio na pobjednički kolosjek

Fudbaleri Partizana danas su pobjedili ekipu Radničkog iz Niša u okviru 31. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0.
Partizan - Radnički - Foto: Screenshot/YouTube
Partizan - RadničkiFoto: Screenshot/YouTube

Golove su postigli Takuma Asano u 44. i Filip Holender u 58. minutu, a moglo je biti još strijelaca sudeći po velikom broju prilika za Partizan.

Partizan je novom pobjedom još više učvrstio drugo mjesto, iako to sigurno nije bio cilj pred start sezone, dok je Radnički neočekivano 12. sa 38 bodova.

Partizan je poveo preko Asana u 44. minutu. Holender je izašao jedan na jedan, ali je Kojić to odbranio, pa se sudario sa Stankovićem poslije toga i završio na zemlji. Sudija nije prekidao meč, a Asano je naletio na odbitak i zatresao mrežu.

U nastavku je ponovo igrao samo jedan tim – Partizan. Kontrolisali su utakmicu tokom čitavih 90 minuta, a nagrada je došla u 58. minutu. Јojić je lijepo asistirao ka Holenderu, koji je primio loptu, namjestio se i pogodio dalji ugao gola. Ovim pogotkom je duplirao prednost, potpuno zasluženo.