01/12/2018 |  17:27 | Autor: RTRS

Partizan "isčupao" remi u Lučanima

Fudbaleri Partizana odigrali su neriješeno sa Mladosti u u Lučanima (1:1) u meču 18. kola Superlige Srbije. Јedan bod "crno-bijelima" donio je Ivanović u sudijskoj nadoknadi meča.
Fudbaleri Partizana - Foto: RTS
Fudbaleri PartizanaFoto: RTS

Očajnu jesen "crno-bijeli" su zaokružili remijem, do kojeg su došli bukvalno u poslednjim sekundama meča. U ravnopravnoj utakmicu na katasrofalnim terenu za igru, Mladost je povela pogotkom "rezerviste" Pavlovića u 83. minutu. I kada se očekivao kraj, u drugom minutu sudijske nadoknade pogodio je Ivanović za konačnih 1:1.

Kolo prije kraja jeseni Partizan je na trećoj poziciji sa 37 bodova, jednim manje od drugoplasiranog Radničkog koji ima i utakmicu manje, te čak 10 manje od lidera Crvene zvezde, koja ima priliku da sutra pobjegne na +13 u odnosu na "vječitog" rivala, jer je domaćin Voždovcu.