25/03/2019 |  08:48 ⇒ 13:09 | Autor: RTS

Nepogrešivi Bogdanović srušio Denver, Јokić blizu tripl-dabla (VIDEO)

Košarkaši Indijane ubjedljivo su savladali Denver rezultatom 124:88 i prekinuli pobjednički niz ekipe iz Kolorada.
Indijana - Denver - Foto: Screenshot/YouTube
Indijana - DenverFoto: Screenshot/YouTube

Denver je poslije šest uzastopnih pobjeda položio oružje pred Indijanom.

Domaću ekipu je do pobjede vodio Bojan Bogdanović, koji je odigrao skoro savršeno prvo poluvrijeme.

Hrvatski reprezentativac je u prve dvije četvrtine postigao 26 poena, uz svega jedan promašaj iz igre.

Meč je završio sa 35 poena (13 od 16 šut iz igre). Pratio ga je Majls Tarner sa 17 poena i 11 skokova.

Nikola Јokić je bio najefikasniji u ekipi Denvera - postigao je 19 poena uz 11 skokova, a imao je i osam asistencija i četiri blokade.

Vil Barton je dodao 15 poena, ali je ostatak ekipe podbacio.

Denver i Golden Stejt sada imaju po 49 pobjeda i 23 poraza na vrhu tabele Zapada.

U Njujorku, Klipersi su bili bolji od Niksa 124:113, dok je Milvoki na svom terenu savladao Klivlend rezultatom 127:105.