05/06/2014 | 16:10 | Autor: SRNA
Doboj: Zloupotreba humanitarne pomoći iz Norveške
Kamion humanitarne pomoći iz Osla u Norveškoj, koji je namijenjen poplavljenim građanima Doboja, umjesto u skladište Crvenog krsta u ovom gradu, preusmjeren je u Dom kulture u Osječanima kod Doboja, potvrđeno iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
