X

Za vaš uređaj je
dostupna aplikacija

latinica  ћирилица
19. Јuli, četvrtak
06:08
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:09
Italijanska mlada
(92/172)
R
serija
09:57
Sova i kompanija
(22/40)
crtana serija
10:05
Sova i kompanija
(25/40)
crtana serija
10:12
Sova i kompanija
(26/40)
crtana serija
10:19
Maks Stil
(31/52)
crtana serija
10:40
Vakfu
(22/52)
crtana serija
11:06
Istine i laži
(121/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (168.)
12:58
Italijanska mlada
(93/172)
serija
13:46
Vijesti
13:56
Razgovor sa...
R
Lepom Brenom
14:43
Reportaža
Bilećki plivački maraton 2018.
15:04
Operativci
(10/86)
R
serija
15:59
Psi laju, vetar nosi
(9/11)
R
domaća serija
16:50
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:53
Kuhinje svijeta
(2/36)
kulinarski šou
18:24
Istine i laži
(122/171)
serija
19:14
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:14
Psi laju, vetar nosi
(10/11)
domaća serija
21:07
Aktuelni razgovor
Nenad Stevandić, potpredsjednik Narodne skupštine Republike Srpske i predsjednik Ujedinjene Srpske
21:58
Otmjeni peskatarijanac - Glad za avanturom
(4/13)
kulinarski putopis
22:30
Dnevnik 3
23:09
Trbosjekova ulica 4
(2/7)
12
serija
00:10
Operativci
(12/86)
serija
01:08
Kuhinje svijeta
(2/36)
R
kulinarski šou
01:30
Otmjeni peskatarijanac - Glad za avanturom
(4/13)
R
kulinarski putopis
02:00
Dnevnik 2
R
02:30
Aktuelni razgovor
R
Nenad Stevandić, potpredsjednik Narodne skupštine Republike Srpske i predsjednik Ujedinjene Srpske
03:17
Trbosjekova ulica 4
(2/7)
R
12
serija
04:09
Operativci
(12/86)
R
serija
05:01
Koncert
Željko Samardžić
20. Јuli, petak
06:08
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:09
Italijanska mlada
(93/172)
R
serija
09:58
Sova i kompanija
(28/40)
crtana serija
10:05
Maks Stil
(32/52)
crtana serija
10:26
Vakfu
(23/52)
crtana serija
10:50
Prenos
Barselona - EP u vaterpolu - Srbija - Slovačka
12:15
Dnevnik 1
12:45
Kuhinjica
12:47
Čuvari Krajine
Vrbnik - dokumentarni serijal
13:14
Italijanska mlada
(94/172)
serija
14:01
Vijesti
14:13
Istine i laži
(122/171)
R
serija
14:57
Operativci
(11/86)
R
serija
15:58
Psi laju, vetar nosi
(10/11)
R
domaća serija
16:51
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:54
Kuhinje svijeta
(3/36)
kulinarski šou
18:24
Istine i laži
(123/171)
serija
19:18
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:20
Prenos
Barselona - EP u vaterpolu - Hrvatska - Grčka
21:50
Prenos
Barselona - EP u vaterpolu - Crna Gora - Španija
23:12
LJudovanje
Duško Tadić - tok šou
00:12
Napad pauka
16
film
01:52
Kuhinje svijeta
(3/36)
R
kulinarski šou
02:15
Čuvari Krajine
R
Vrbnik - dokumentarni serijal
02:43
Srpska danas
R
03:28
Dnevnik 2
R
03:58
LJudovanje
R
Duško Tadić - tok šou
04:48
Koncert
Kiki Lesendrić i Piloti
21. Јuli, subota
06:00
Muzički spotovi
07:00
Vikend jutro
09:52
Slatko i pikantno sa Јudikom
(7/13)
kulinarski šou
10:23
Otmjeni peskatarijanac - Glad za avanturom
(4/13)
R
kulinarski putopis
10:53
Kuhinje svijeta
(1/36)
kulinarski šou
11:16
Zapis o selu
R
Tasići - dokumentarni serijal
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:29
Plodovi rada
emisija za poljoprivrednike
13:00
Svijet zdravlja
emisija o zdravstvu (139.)
13:30
Baštovanstvo
(1/26)
14:01
Reportaža
Mosi igre
14:34
M:agazin
emisija o modernim tehnologijama (44.)
15:06
Moj dječak DŽek
film
17:06
Kuhinjica
R
17:10
Vijesti
17:19
Euromaxx Highlights
magazin
17:50
Ti, ja i oni
(8/12)
serija
18:21
Reportaža
EXIT 2018.
19:06
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Seks i grad
film
22:51
Hotel Babilon
(1/32)
16
serija
23:42
Moj dječak DŽek
R
film
01:42
Ti, ja i oni
(8/12)
R
serija
02:11
Euromaxx Highlights
R
magazin
02:41
Dnevnik 2
R
03:11
Reportaža
R
Mosi igre
03:41
Slatko i pikantno sa Јudikom
(7/13)
R
kulinarski šou
04:11
Baštovanstvo
(1/26)
R
04:41
Plodovi rada
R
emisija za poljoprivrednike
05:02
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (139.)
05:32
Muzički spotovi
22. Јuli, nedjelja
06:00
Muzički spotovi
06:36
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
07:00
Vikend jutro
09:51
Slatko i pikantno sa Јudikom
(8/13)
kulinarski šou
10:22
Meni je važno!
Poezija - emisija za mlade
10:55
Snop
emisija za poljoprivrednike
11:30
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
Ugodnovići -dokumentarni serijal
12:00
Dnevnik 1
12:27
Kuhinjica
12:30
Koncert
13:15
Reportaža
Rukometni kamp Ratka Nikolića
13:31
Baštovanstvo
(2/26)
14:02
Tomorrow today
14:33
Svijet brzine
emisija o automobilima (168.)
15:04
Telering
R
16:02
Razgovor sa...
16:48
Kuhinjica
R
16:55
Vijesti
17:04
Reportaža
Crnogorsko primorje
17:25
Mis tajni agent
R
film
19:12
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:15
Zodijak
film
23:17
Crno siroče 4
(9/10)
12
serija
00:02
Razgovor sa...
R
00:47
Reportaža
R
Crnogorsko primorje
01:07
Reportaža
R
Rukometni kamp Ratka Nikolića
01:22
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (168.)
01:52
Tomorrow today
R
02:22
Crno siroče 4
(9/10)
R
12
serija
03:07
Dnevnik 2
R
03:37
Pregled za lica sa oštećenim sluhom
R
03:57
Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem
R
Ugodnovići - dokumentarni serijal
04:21
Slatko i pikantno sa Јudikom
(8/13)
R
kulinarski šou
04:51
Baštovanstvo
(2/26)
R
05:21
Snop
R
emisija za poljoprivrednike
05:51
Muzički spotovi
23. Јuli, ponedjeljak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Italijanska mlada
(94/172)
R
serija
09:52
Sova i kompanija
(29/40)
crtana serija
09:59
Sova i kompanija
(30/40)
crtana serija
10:06
Maks Stil
(33/52)
crtana serija
10:27
Vakfu
(24/52)
crtana serija
10:55
Istine i laži
(123/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Meni je važno!
R
Poezija - emisija za mlade
12:55
Italijanska mlada
(95/172)
serija
14:00
Vijesti
14:08
Euromaxx Highlights
R
14:36
Tomorrow today
R
15:06
Operativci
(12/86)
R
serija
15:59
Razgovor sa...
R
16:45
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:49
Kuhinje svijeta
(4/36)
kulinarski šou
18:15
Istine i laži
(124/171)
serija
19:05
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Psi laju, vetar nosi
(11/11)
domaća serija
21:10
Informativni program
22:15
Dnevnik 3
22:55
Trbosjekova ulica 4
(3/7)
12
serija
23:47
Operativci
(13/86)
serija
00:39
Kuhinje svijeta
(4/36)
R
kulinarski šou
01:04
Srpska danas
R
01:49
Dnevnik 2
R
02:19
Informativni program
R
03:14
Trbosjekova ulica 4
(3/7)
R
12
serija
04:06
Operativci
(13/86)
R
serija
04:56
Muzički spotovi
24. Јuli, utorak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Italijanska mlada
(95/172)
R
serija
09:55
Sova i kompanija
(31/40)
crtana serija
10:02
Sova i kompanija
(32/40)
crtana serija
10:09
Maks Stil
(34/52)
crtana serija
10:30
Vakfu
(25/52)
crtana serija
10:58
Istine i laži
(124/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:30
Kuhinjica
12:33
M:agazin
R
emisija o modernim tehnologijama (44.)
13:05
Italijanska mlada
(96/172)
serija
13:55
Vijesti
14:03
Informativni program
R
14:59
Operativci
(13/86)
R
serija
15:51
Psi laju, vetar nosi
(11/11)
R
domaća serija
16:44
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:50
Kuhinje svijeta
(5/36)
kulinarski šou
18:15
Istine i laži
(125/171)
serija
19:05
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Selo gori a baba se češlja
(90/101)
domaća serija
21:02
Svjetski ratovi
(6/6)
dokumentarni program
22:15
Dnevnik 3
22:51
Trbosjekova ulica 4
(4/7)
12
serija
23:46
Operativci
(14/86)
serija
00:37
Kuhinje svijeta
(5/36)
R
kulinarski šou
01:02
Srpska danas
R
01:47
Dnevnik 2
R
02:17
Svjetski ratovi
(6/6)
R
dokumentarni program
03:17
Trbosjekova ulica 4
(4/7)
R
12
serija
04:08
Operativci
(14/86)
R
serija
04:58
Muzički spotovi
25. Јuli, srijeda
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Italijanska mlada
(96/172)
R
serija
09:55
Sova i kompanija
(33/40)
crtana serija
10:02
Sova i kompanija
(34/40)
crtana serija
10:09
Maks Stil
(35/52)
crtana serija
10:30
Vakfu
(26/52)
crtana serija
10:58
Istine i laži
(125/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Svijet zdravlja
R
emisija o zdravstvu (138.)
13:02
Italijanska mlada
(97/172)
serija
13:55
Vijesti
14:02
Svjetski ratovi
(6/6)
R
dokumentarni program
15:03
Operativci
(14/86)
R
serija
15:55
Selo gori a baba se češlja
(90/101)
R
domaća serija
16:43
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:48
Kuhinje svijeta
(6/36)
kulinarski šou
18:14
Istine i laži
(126/171)
serija
19:04
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:13
Selo gori a baba se češlja
(91/101)
domaća serija
21:11
Telering
22:50
Dnevnik 3
23:30
Trbosjekova ulica 4
(5/7)
12
serija
00:24
Operativci
(15/86)
serija
01:14
Kuhinje svijeta
(6/36)
R
kulinarski šou
01:39
Srpska danas
R
02:24
Dnevnik 2
R
02:54
Telering
R
03:49
Trbosjekova ulica 4
(5/7)
R
12
serija
04:41
Operativci
(15/86)
R
serija
05:31
Muzički spotovi
26. Јuli, četvrtak
06:04
Јutarnji program
09:00
Vijesti
09:08
Italijanska mlada
(97/172)
R
serija
09:55
Sova i kompanija
(35/40)
crtana serija
10:02
Sova i kompanija
(36/40)
crtana serija
10:09
Maks Stil
(36/52)
crtana serija
10:30
Vakfu
(27/52)
crtana serija
10:57
Istine i laži
(126/171)
R
serija
12:00
Dnevnik 1
12:28
Kuhinjica
12:30
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (169.)
13:02
Italijanska mlada
(98/172)
serija
13:55
Vijesti
14:01
Baštovanstvo
(1/26)
R
14:31
Slatko i pikantno sa Јudikom
(3/13)
R
kulinarski šou
14:54
Operativci
(15/86)
R
serija
15:44
Selo gori a baba se češlja
(91/101)
R
domaća serija
16:37
Kuhinjica
R
17:00
Srpska danas
17:49
Kuhinje svijeta
(7/36)
kulinarski šou
18:15
Istine i laži
(127/171)
serija
19:00
Kuhinjica
R
19:30
Dnevnik 2
20:20
Prenos
Barselona - EP u vaterpolu - 1/2finale
21:50
Prenos
Barselona - EP u vaterpolu - 1/2finale
23:15
Dnevnik 3
23:55
Operativci
(16/86)
serija
00:45
Kuhinje svijeta
(7/36)
R
kulinarski šou
01:10
Baštovanstvo
(1/26)
R
01:40
Dnevnik 2
R
02:10
Operativci
(16/86)
R
serija
03:00
Svijet brzine
R
emisija o automobilima (169.)
03:30
Koncert