25. April
petak
06:00
U PROLAZUR
OLEG SOLDAT, PROFESOR FILOZOFIЈE I TEOLOGIЈE
06:20
INFO KANAL
06:49
ENCIKLOPEDIЈA VELIKIH LIČNOSTI (90./300)
obrazovni program
07:00
VIЈESTI
07:06
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:11
TO TOPLO LJETO (4./10)
serija
10:03
PORTAL
10:07
EKSKALIBUR (10./40)
crtana serija
10:31
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (2./8)
10:59
PORTAL
11:06
CIVILIZACIЈA - DA LI ЈE ZAPAD ISTORIЈA? (1./6)
dokumentarni serijal
12:00
DNEVNIK 1
12:20
OGNJIŠTAR
LIЈEŠĆE
12:51
PORTAL
13:06
DIVLJI U SRCU (32./64)
serija
14:00
VIЈESTI
14:09
PEČATR
politički magazin
14:56
PORTAL
15:10
U FOKUSU
(NE)KULTURA DIЈALOGA
15:57
PORTAL
16:00
SVETAC NAŠEG VREMENA
reportaža
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
BANJALUČKA PANORAMA
17:45
RAČUNICA
emisija za potrošače
18:15
KONCERT - PARNI VALJAK U BANJALUCI
1. dio
19:30
DNEVNIK 2
20:13
LJUDOVANJE
tok šou
21:15
ČUVAR PRELAZA12
film
23:05
DNEVNIK 3
23:36
SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE
pregled
23:53
POSЈETIOCI IZ PRAISKONA (26./36)12
serija
00:39
LJUBAV U PARIZU16
film
02:19
SRPSKA DANASR
02:49
U FOKUSUR
(NE)KULTURA DIЈALOGA
03:32
DNEVNIK 2R
04:02
SVETAC NAŠEG VREMENAR
reportaža
04:22
CIVILIZACIЈA - DA LI ЈE ZAPAD ISTORIЈA? (1./6)R
dokumentarni serijal
05:14
DIVLJI U SRCU (32./64)R
serija
26. April
subota
06:00
POSЈETIOCI IZ PRAISKONA (26./36)R
serija
06:46
MUZIČKI SPOTOVI
07:37
MLAKA - SELO VASKRSENJAR
dokumentarna reportaža
08:00
VIЈESTI
08:10
VIKENDOM IZ BIЈELJINE
jutarnji program
09:30
ANDERSENOVE BAЈKE (8./10)
program za djecu
09:40
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (7./8)
10:05
NIDŽO RADOZNALAC
program za djecu
10:30
PREKOBROЈNI (18./27)
humoristička serija
11:00
ONI DOLAZE
11:30
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:00
DNEVNIK 1
12:20
ZAPIS O SELU
dokumentarni serijal
12:45
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO
MIŠKO ŽIVANOVIĆ
13:15
PLANETA FILM
emisija o filmu
13:45
CVAT LIPE NA BALKANU (6./13)R
serija
14:40
PLES SA ZVEZDAMA (4./12)R
muzički šou program
17:10
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA
17:35
MODNI KUTAK
18:00
URBANA ZONA
muzička emisija
18:25
ARTIKULACIЈA
emisija iz kulture
18:55
U PROLAZU
19:30
DNEVNIK 2
20:15
OTVORENA VRATA (10./16)
serija, nova sezona
21:10
OPTUŽENI (2./10)12
serija
22:05
KONCERT DEЈVIDA BOUVIЈA
2. dio
23:00
DNEVNIK 3
23:30
ŽENE SA GREŠKOM (1./2)12
serijski film
01:30
MAGAZIN LIGE ŠAMPIONAR
01:55
PREKOBROЈNI (18./33)R
humoristička serija
02:25
OPTUŽENI (2./10)12
serija
03:10
URBANA ZONAR
muzička emisija
03:35
DNEVNIK 2R
04:00
ZAPIS O SELUR
dokumentarni serijal
04:25
VIKENDOM IZ BIЈELJINER
05:35
MODNI KUTAKR
27. April
nedjelja
06:00
PRIČAЈ NEŠTO NARODNOR
06:25
ONI DOLAZER
06:50
PLODOVI RADAR
poljoprivredna emisija
07:20
BANJALUČKA PANORAMAR
08:00
VIЈESTI
08:10
VIKENDOM IZ ISTOČNOG SARAЈEVA
jutarnji program
09:25
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
09:45
ANDERSENOVE BAЈKE (9./10)
program za djecu
10:10
PRINCEZE SIRENE (77./91)
crtana serija
10:35
PREKOBROЈNI (19./27)
humoristička serija
11:00
KVADRAT NA ZNANJER
obrazovni program
11:30
PARASTOS I POMEN ЈASENOVAČKOM ŽRTVAMA U DONJOЈ GRADINI
direktan prenos
14:00
7 u 1
otvoreni program
15:00
OTVORENA VRATA (10./16)R
serija
16:00
PREMIЈERKA (21./30)
serija
17:00
PLES SA ZVEZDAMA - GLASANJE (3./10)R
plesni šou program
18:00
IGRAЈUĆI, PЈEVAЈUĆI... (24.)
emisija izvornog narodnog stvaralaštva
18:55
AKTUELNO - POMEN ЈASENOVAČKOM ŽRTVAMA U DONJOЈ GRADINI
19:30
DNEVNIK 2
20:05
CVAT LIPE NA BALKANU (7./13)
serija
21:00
PLES SA ZVEZDAMA (5./12)
plesni šou program
00:00
ŽENE SA GREŠKOM (2./2)12
mini serija
02:00
PREMIЈERKA (21./30)R
serija
02:50
DNEVNIK 2R
03:15
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOMR
03:35
IGRAЈUĆI, PЈEVAЈUĆI... (24.)R
emisija izvornog narodnog stvaralaštva
04:30
MUZIČKI SPOTOVI
04:45
VIKENDOM IZ ISTOČNOG SARAЈEVAR
28. April
ponedjeljak
06:00
TAMO DALEKO (72.)R
06:25
INFO KANAL
06:49
ENCIKLOPEDIЈA VELIKIH LIČNOSTI (91./300)
obrazovni program
07:00
VIЈESTI
07:05
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
7 U 1R
zabavni program
10:05
PORTAL
10:10
EKSKALIBUR (11./40)
crtana serija
10:35
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (3./8)R
11:00
NIDŽO RADOZNALACR
program za djecu
11:30
PLANETA FILM
emisija o filmu
12:00
DNEVNIK 1
12:20
TRIBUNAL
13:05
PORTAL
13:10
DIVLJI U SRCU (33./64)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
LJUDOVANJER
tok šou
15:07
PORTAL
15:10
U FOKUSU
15:50
PORTAL
15:55
BUDIMO LJUDI
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
TO TOPLO LJETO (5./10)
serija
18:00
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (37./60)
kulinarski šou
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VRATIĆE SE RODE (5./25)
serija
21:15
INDIREKTNO
politički tok šou
22:15
PLES SA ZVEZDAMA (4./10)
GLASANJE
23:15
DNEVNIK 3
23:45
SЈEĆANJE NA LJUBAV12
film
01:25
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (37./60)R
kulinarski šou
02:35
SRPSKA DANASR
03:05
U FOKUSUR
03:45
DNEVNIK 2R
04:10
INDIREKTNOR
politički tok šou
05:15
DIVLJI U SRCU (33./64)R
serija
29. April
utorak
06:00
BUDIMO LJUDIR
06:21
INFO KANAL
06:49
ENCIKLOPEDIЈA VELIKIH LIČNOSTI (92./300)
obrazovni program
07:00
VIЈESTI
07:05
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
TO TOPLO LJETO (5./10)R
serija
10:00
PORTAL
10:05
EKSKALIBUR (12./40)
crtana serija
10:30
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (4./8)R
11:00
PORTAL
11:05
DISKAVERI ATLAS (2./2)
UPOZNAVANJE BRAZILA
12:00
DNEVNIK 1
12:25
RAČUNICAR
emisija za potrošače
13:00
PORTAL
13:05
DIVLJI U SRCU (34./64)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
VRATIĆE SE RODE (5./25)R
serija
15:05
PORTAL
15:10
U FOKUSU
**:**
PORTAL
15:55
EU I MI
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
TO TOPLO LJETO (6./10)
serija
17:55
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (38./60)
kulinarski šou
19:30
DNEVNIK 2
20:15
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
sportski program
20:35
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA - BAЈERN - REAL
direktan prenos
22:50
DNEVNIK 3
23:30
FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
pregled
23:55
RATNA PRAVILA12
film
02:20
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (38./60)R
kulinarski šou
03:30
SRPSKA DANASR
04:00
U FOKUSUR
04:05
MUZIČKI SPOTOVI
04:40
DNEVNIK 2R
05:15
DIVLJI U SRCU (34./64)R
serija
30. April
srijeda
06:00
EU I MIR
06:30
INFO KANAL
06:49
ENCIKLOPEDIЈA VELIKIH LIČNOSTI (93./300)
obrazovni program
07:00
VIЈESTI
07:05
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
TO TOPLO LJETO (6./10)R
serija
10:00
PORTAL
10:05
EKSKALIBUR (13./40)
crtana serija
10:30
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (5./8)R
10:55
PORTAL
11:05
PRONALASCI KOЈI SU ŠOKIRALI SVIЈET (2./10)
dokumentarni program
12:00
DNEVNIK 1
12:20
ARTIKULACIЈAR
emisija iz kulture
13:05
PORTAL
13:10
DIVLJI U SRCU (35./64)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
PREKOBROЈNI (18. i 19./27)R
humoristička serija
15:00
PORTAL
15:10
U FOKUSU
15:50
PORTAL
15:55
SESTRE
dokumentarni program
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
TO TOPLO LJETO (7./10)
serija
17:50
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (39./60)
kulinarski šou
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VRATIĆE SE RODE (6./25)
serija
21:10
RAT ZA CIVILIZACIЈU
22:10
HUMANITARNI KONCERT SLOBODANA TRKULJE ZA OBNOVU MANASTIRA KLISINA
snimak
23:10
DNEVNIK 3
23:40
ŽENSKA DOBROTA
film
01:05
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (39./60)R
kulinarski šou
02:20
SRPSKA DANASR
02:45
U FOKUSUR
03:50
DNEVNIK 2R
03:55
RAT ZA CIVILIZACIЈUR
04:55
MUZIČKI SPOTOVIR
05:15
DIVLJI U SRCU (35./64)R
serija
1. Maj
četvrtak
06:00
SESTRER
dokumentarni program
06:30
INFO KANAL
06:49
ENCIKLOPEDIЈA VELIKIH LIČNOSTI (94./300)
obrazovni program
07:00
VIЈESTI
07:05
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
TO TOPLO LJETO (7./10)R
serija
10:00
PORTAL
10:05
EKSKALIBUR (14./40)
crtana serija
10:30
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (6./8)R
**:**
PORTAL
11:00
SAM U DIVLJINI (2./6)R
dokumentarni serijal
12:00
DNEVNIK 1
12:20
MISIЈAR
13:05
PORTAL
13:10
DIVLJI U SRCU (36./64)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
VRATIĆE SE RODE (6./25)R
serija
15:07
PORTAL
15:10
KONCERT MIROSLAVA ILIĆA U BANJALUCI
15:50
PORTAL
15:55
KVADRAT NA ZNANJE
obrazovni program
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
TO TOPLO LJETO (8./10)
serija
17:50
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (40./60)
kulinarski šou
19:30
DNEVNIK 2
20:10
PEČAT
politički magazin
21:00
FUDBAL - LIGA EVROPE
23:00
DNEVNIK 3
23:30
FUDBAL - LIGA EVROPE
pregled
00:20
BRAT DOKTORA HOMERA12
film
01:50
MOЈA KUHINJA, MOЈA PRAVILA (36./60)R
kulinarski šou
03:00
SRPSKA DANASR
03:30
DNEVNIK 2R
04:00
SAM U DIVLJINI (2./6)R
dokumentarni serijal
04:45
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
DIVLJI U SRCU (36./64)R
zabavni program
2. Maj
petak
06:00
U PROLAZUR
06:30
INFO KANAL
06:49
ENCIKLOPEDIЈA VELIKIH LIČNOSTI (95./300)
obrazovni program
07:00
VIЈESTI
07:05
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
TO TOPLO LJETO (8./10)
serija
10:00
PORTAL
10:05
EKSKALIBUR (15./40)
crtana serija
10:30
ĐURĐEVDANCI NEKAD I SAD (7./8)R
10:55
PORTAL
11:00
CIVILIZACIЈA - DA LI ЈE ZAPAD ISTORIЈA? (2./6)R
dokumentarni serijal
12:00
DNEVNIK 1
12:20
OGNJIŠTAR
dokumentarni program
13:05
PORTAL
13:10
DIVLJI U SRCU (37./64)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
PEČATR
politički magazin
15:00
PORTAL
15:05
HOKINGOV PARADOKS
dokumentarni program
15:57
PORTAL
16:00
MOЈ DRUGI ŽIVOT
dokumentarni program
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
BANJALUČKA PANORAMA
17:45
RAČUNICA
emisija za potrošače
18:15
KONCERT - PARNI VALJAK U BANJALUCI
2. dio
19:30
DNEVNIK 2
20:15
LJUDOVANJE
tok šou
21:15
TRGOVCI12
film
23:00
DNEVNIK 3
23:30
POSЈETIOCI IZ PRAISKONA (27./36)12
serija
00:20
TOG DANA12
film
02:05
SRPSKA DANASR
02:35
HOKINGOV PARADOKSR
dokumentarni program
03:10
DNEVNIK 2R
03:35
CIVILIZACIЈA - DA LI ЈE ZAPAD ISTORIЈA? (2./6)R
dokumentarni serijal
04:20
MUZIČKI SPOTOVI
05:15
DIVLJI U SRCU (37./64)R
serija
TV

Informativni program

Sportski program

Zabavni program

Dokumentarni i strani program

Kulturni, obrazovni i religijski program

Dječji i omladinski program