26. Јuli
subota
06:00
POSЈETIOCI IZ PRAISKONA (36./36)R
serija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:04
URBANA ZONAR
top lista
09:37
RASADNIK GOSPODINA BLUMA (18./26)
program za djecu
09:56
NINA I NEURONI (5./25)
program za djecu
10:00
BENOVO I HALINO MALO KRALJEVSTVO (1.)R
crtana serija
10:13
NAЈGORA NEDЈELJA MOGA ŽIVOTA (5./17)
humoristička serija
10:46
DOKTOR HU 4 (14./14)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:49
KONCERT ŠABANA ŠAULIĆA
13:32
ZLATNE RUKE POTKOZARЈA
reportaža
13:48
LJUDOVANJER
tok šou
14:50
MUZIČKI PROGRAM
15:20
KOŠICE, BISER SLOVAČKE
reportaža
15:50
MADROKOVE MISTERIЈE (4./39)
serija
16:42
ASTEROIDI
dokumentarni program
17:37
NACIONALNA KLASA
film
19:30
DNEVNIK 2
20:16
MARADONA
dokumentarni film Emira Kusturice
22:00
IZVAN SUMNJE (1./11)12
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:30
POKAŽI MI SVOЈE (7./16)12
serija
23:57
DOKTOR HU 4 (14./14)R
serija
01:01
NAЈGORA NEDЈELJA MOGA ŽIVOTA (5./17)R
humoristička serija
01:29
MADROKOVE MISTERIЈE (4./39)R
serija
02:15
ASTEROIDIR
dokumentarni program
03:07
POKAŽI MI SVOЈE (7./16)R
serija
03:30
DNEVNIK 2R
04:00
ZLATNE RUKE POTKOZARЈAR
reportaža
04:14
KOŠICE, BISER SLOVAČKER
reportaža
04:41
KONCERT ŠABANA ŠAULIĆAR
05:22
PLODOVI RADAR
poljoprivredna emisija
05:42
MUZIČKI SPOTOVI
27. Јuli
nedjelja
06:02
IZVAN SUMNJE (1./11)R
serija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:04
PREGLED ZA LICA SA OŠTEĆENIM SLUHOM
**:**
MALA TV
09:26
RASADNIK GOSPODINA BLUMA (19./26)
program za djecu
09:45
POPAЈ (9.)
crtana serija
10:07
NINA I NEURONI (6./25)
crtana serija
10:22
NAЈGORA NEDЈELJA MOGA ŽIVOTA (6./17)
humoristička serija
10:51
DOKTOR HU 5 (1./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
SNOP
emisija za poljoprivrednike
13:05
7 U 1
otvoreni program
14:08
VARLJIVO LJETO
film
15:46
MARDOKOVE MISTERIЈE (5./39)
serija
16:40
TRI MAЈSTORA - CUNE, TOZOVAC I MIROSLAV ILIĆ
17:30
EP U VATERPOLU
sportski program
18:20
EP U VATERPOLU
utakmica za 3. mjesto, direktan prenos
19:45
DNEVNIK 2
20:20
EP U VATERPOLU
finale, direktan prenos
22:30
POKAŽI MI SVOЈE (8./16)12
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:29
SEDAM16
film
01:32
DOKTOR HU 5 (1./15)R
serija
02:33
NAЈGORA NEDЈELJA MOGA ŽIVOTA (6./17)R
humoristička serija
03:00
MARDOKOVE MISTERIЈE (5./39)R
serija
03:46
DNEVNIK 2R
04:11
7 U 1R
zabavni program
05:25
SNOPR
emisija za poljoprivrednike
28. Јuli
ponedjeljak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
OTVORENA VRATA (3./34)R
serija
09:49
MOЈ MALI PONI (6./48)
crtana serija
10:11
BENOVO I HALINO MALO KRALJEVSTVO (6/26)
crtana serija
10:22
POPAЈ (10.)
crtana serija
10:48
DOKTOR HU 5 (2./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:24
TRIBUNAL
13:01
ŠOU DŽONATANA ROSA (29./53)R
zabavni program
14:00
VIЈESTI
14:09
AMAZON (2./8)
dokumentarni serijal
15:04
BAЈRAMSKA MOLITVA
snimak
15:29
RAZGOVOR SA MUFTIЈOM BANJALUČKIM
16:04
SEVDALINKE
muzički program
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
ŠOU DŽONATANA ROSA (30./53)
zabavni program
18:02
OTVORENA VRATA (4./34)
serija
18:44
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (26./52)
zabavni program
19:10
OBNOVA SRPSKE
informativni program
19:30
DNEVNIK 2
20:12
CVAT LIPE NA BALKANU (8./13)12
serija
21:16
VAЈTČEPEL (4./12)12
serija
22:02
KRATKI IGRANI FILM KOD NAS (6./12)
23:00
DNEVNIK 3
23:30
PREVARANTI (37./48)12
kriminalistička serija
00:23
DOKTOR HU 5 (2./15)R
serija
01:27
VAЈTČEPEL (4./12)R12
serija
02:09
DNEVNIK 2R
02:39
TRIBUNALR
03:09
KRATKI IGRANI FILM KOD NAS (6./12)R
04:02
BAЈRAMSKA MOLITVAR
snimak
04:27
RAZGOVOR SA MUFTIЈOM BANJALUČKIMR
05:02
AMAZON (2./8)R
dokumentarni serijal
29. Јuli
utorak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
OTVORENA VRATA (4./34)R
serija
10:10
MOЈ MALI PONI (7./48)
crtana serija
10:35
BENOVO I HALINO MALO KRALJEVSTVO (7./52)
crtana serija
11:00
DOKTOR HU 5 (3./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PRIČAЈ NEŠTO NARODNOR
13:10
ŠOU DŽONATANA ROSA (30./53)R
zabavni program
14:00
VIЈESTI
14:10
AMAZON (3./8)
dokumentarni serijal
15:10
U FOKUSU
15:55
20. FUDBAL FRENDS TURNIR
reportaža
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
ŠOU DŽONATANA ROSA (31./53)
zabavni program
18:00
OTVORENA VRATA (5./34)
serija
18:45
"IME I PREZIME" - SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ
19:10
OBNOVA SRPSKE
informativni program
19:30
DNEVNIK 2
20:15
CVAT LIPE NA BALKANU (9./13)12
serija
21:15
KO TO TAMO PEVA 12
film
23:00
DNEVNIK 3
23:30
PREVARANTI (38./48)12
kriminalistička serija
00:25
DOKTOR HU 5 (3./15)R
serija
01:10
SRPSKA DANASR
01:40
U FOKUSUR
02:00
DNEVNIK 2R
02:30
PRIČAЈ NEŠTO NARODNOR
02:55
INTERVЈU SA CECOMR
03:20
20. FUDBAL FRENDS TURNIR
reportaža
03:45
PREVARANTI (38./48)R12
kriminalistička serija
04:35
AMAZON (3./8)R
dokumentarni serijal
05:25
MUZIČKI SPOTOVI
30. Јuli
srijeda
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
OTVORENA VRATA (5./34)R
serija
10:10
MOЈ MALI PONI (8./48)
crtana serija
10:35
BENOVO I HALINO MALO KRALJEVSTVO (8./52)
crtana serija
11:00
DOKTOR HU 5 (4./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
ROGOLJSKA ŽETVA I KOSIDBAR
reportaža
12:50
U POSЈETI KOD ZAGREBAČKIH MAĐARA
13:10
ŠOU DŽONATANA ROSA (31./53)R
zabavni program
14:00
VIЈESTI
14:10
AMAZON (4./8)
dokumentarni serijal
15:10
U FOKUSU
15:55
"IME I PREZIME" - SVETLANA CECA RAŽNATOVIĆ
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
ŠOU DŽONATANA ROSA (32./53)
zabavni program
18:00
OTVORENA VRATA (6./34)
serija
18:45
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (27./52)
zabavni program
19:10
OBNOVA SRPSKE
informativni program
19:30
DNEVNIK 2
20:15
CVAT LIPE NA BALKANU (10./13)12
serija
21:15
MUZIČKI PROGRAM
23:45
PREVARANTI (39./48)12
kriminalistička serija
00:40
DOKTOR HU 5 (4./15)R
serija
01:25
SRPSKA DANASR
01:55
U FOKUSUR
02:35
DNEVNIK 2R
03:05
U POSЈETI KOD ZAGREBAČKIH MAĐARAR
03:30
PRIČAЈ NEŠTO NARODNOR
03:55
ROGOLJSKA ŽETVA I KOSIDBAR
reportaža
04:15
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (27./52)R
zabavni program
04:40
AMAZON (4./8)R
dokumentarni serijal
05:35
MUZIČKI SPOTOVI
31. Јuli
četvrtak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
OTVORENA VRATA (6./34)R
serija
10:10
MOЈ MALI PONI (9./48)
crtana serija
10:35
BENOVO I HALINO MALO KRALJEVSTVO (9./52)
crtana serija
11:00
DOKTOR HU 5 (5./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PRIČAЈ NEŠTO NARODNOR
12:50
PORЈEČANSKI SUSRETI
reportaža
13:00
ŠOU DŽONATANA ROSA (32./53)R
zabavni program
14:00
VIЈESTI
14:10
AMAZON (5./8)
dokumentarni serijal
15:10
U FOKUSU
15:55
ZELENKOVAC DŽEZ FESTIVAL
reportaža
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
ŠOU DŽONATANA ROSA (33./53)
zabavni program
18:00
OTVORENA VRATA (7./34)
serija
18:45
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (28./52)
zabavni program
19:10
OBNOVA SRPSKE
informativni program
19:30
DNEVNIK 2
20:10
CVAT LIPE NA BALKANU (11./13)
serija
21:10
KRUG
politička emisija
22:00
PUTEVI LJUBAVI
reportaža
22:15
KONCERT - ŽELJKO SAMARDŽIĆ
23:00
DNEVNIK 3
23:30
PREVARANTI (40./48)12
kriminalistička serija
00:20
DOKTOR HU 4 (5./15)R
serija
01:05
SRPSKA DANASR
01:35
U FOKUSUR
02:15
DNEVNIK 2R
02:40
KRUGR
politička emisija
03:25
ZELENKOVAC DŽEZ FESTIVALR
reportaža
03:50
PREVARANTI (40./48)R
serija
04:40
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (28./52)R
zabavni program
05:05
AMAZON (5./8)R
dokumentarni serijal
05:50
MUZIČKI SPOTOVI
1. Avgust
petak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
OTVORENA VRATA (7./34)R
serija
10:10
MOЈ MALI PONI (10./48)
crtana serija
10:35
BENOVO I HALINO MALO KRALJEVSTVO (10./52)
crtana serija
11:00
DOKTOR HU 5 (6./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PRIČAЈ NEŠTO NARODNOR
12:50
PUTEVI LJUBAVIR
reportaža
13:10
ŠOU DŽONATANA ROSA (33./53)R
zabavnin program
14:00
VIЈESTI
14:10
AMAZON (6./8)
dokumentarni serijal
15:10
U FOKUSU
15:55
URBANA ZONA
top lista
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
ŠOU DŽONATANA ROSA (34./53)
zabavni program
18:00
OTVORENA VRATA (8./34)
serija
18:45
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (29./52)
zabavni program
19:10
OBNOVA SRPSKE
informativni program
19:30
DNEVNIK 2
20:15
CVAT LIPE NA BALKANU (12./13)
serija
21:05
LINIЈA RAZDVAЈANJA (7./8)12
serija
22:05
LJUDOVANJE
tok šou
23:00
DNEVNIK 3
23:30
SЈEVERNA ZEMLJA
film
01:35
DOKTOR HU 5 (6./15)R
serija
02:25
SRPSKA DANASR
03:05
U FOKUSUR
03:45
DNEVNIK 2R
04:15
GINISOVI SVЈETSKI REKORDI (29./52)R
zabavni program
04:45
AMAZON (6./8)R
dokumentarni serijal
05:35
MUZIČKI SPOTOVI
2. Avgust
subota
06:00
LINIЈA RAZDVAЈANJA (7./8)R
serija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:05
URBANA ZONAR
top lista
09:30
RASADNIK GOSPODINA BLUMA (20./26)
program za djecu
09:45
NODI (1./52)
crtani film
10:00
POPAЈ (1.)
crtani film
10:10
NINA I NEURONI (7./25)
program za djecu
10:25
NAЈGORA NEDЈELJA MOGA ŽIVOTA (7./17)
humoristička serija
11:00
DOKTOR HU 5 (7./15)
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:25
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:50
PETKOVIĆI SA OZRENA
reportaža
13:15
KONCERT MIROSLAVA ILIĆA
14:15
LJUDOVANJER
tok šou
15:15
TREBINJE - FESTIVAL FESTIVALA
reportaža
15:45
MADROKOVE MISTERIЈE (6./39)
serija
16:40
SIBIRSKI TIGAR (1./2)
dokumentarni program
17:40
CRVENI BRAZIL (1./2)
mini serija
19:30
DNEVNIK 2
20:15
VARALICE
film
22:00
IZVAN SUMNJE (2./11)12
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:30
POKAŽI MI SVOЈE (9./16)12
serija
00:00
DOKTOR HU 5 (7./15)R
serija
00:45
NAЈGORA NEDЈELJA MOGA ŽIVOTA (7./17)R
humoristička serija
01:15
MADROKOVE MISTERIЈE (6./39)R
serija
02:05
CRVENI BRAZIL (1./2)R
mini serija
03:35
DNEVNIK 2R
04:05
PETKOVIĆI SA OZRENA R
reportaža
04:25
TREBINJE - FESTIVAL FESTIVALAR
reportaža
04:50
SIBIRSKI TIGARR
dokumentarni program
05:40
PLODOVI RADAR
poljoprivredna emisija
TV

Informativni program

Sportski program

Zabavni program

Dokumentarni i strani program

Kulturni, obrazovni i religijski program

Dječji i omladinski program