latinica  ћирилица
7. Јuli, utorak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
BESMRTNOST
R
emisija o starenju
**:**
MALA TV
10:04
PIPLINZI
(15./20)
program za djecu
10:23
NODI
(52./52)
crtana serija
10:35
BILA ЈEDNOM ЈEDNA ZEMLJA
(20./26)
program za djecu
11:04
ARISTOKRATI
(1.)
dokumentarni program
12:00
DNEVNIK 1
12:35
RAZGOVOR SA GORICOM POPOVIĆ
R
13:01
BOLJI ŽIVOT
(13./82)
serija
13:50
VIЈESTI
14:00
TENIS - VIMBLDON - NOVAK ĐOKOVIĆ - KEVIN ANDERSON
prenos
**:**
TENIS - VIMBLDON
1/4 finale (ž), prenos
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
TENIS - VIMBLDON
1/4 finale (ž), prenos
19:30
DNEVNIK 2
20:15
GREH NJENE MAЈKE
(17./18)
serija
21:18
LOV NA BIN LADENA
(1./2)
12
dokumentarni program
22:07
MEDIЈUM
(78./130)
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:35
TENIS - VIMBLDON
pregled
00:28
GINISOVI REKORDI
(9./52)
zabavni program
01:13
MEDIЈUM
(78./130)
R
12
serija
01:56
BOLJI ŽIVOT
(13./82)
R
serija
02:35
DNEVNIK 2
R
03:05
LOV NA BIN LADENA
(1./2)
R
12
dokumentarni program
03:52
GINISOVI REKORDI
(9./52)
R
zabavni program
04:37
MUZIČKI SPOTOVI
05:46
GASTRONOMAD
(12./104)
R
PITA OD ЈABUKA
8. Јuli, srijeda
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
BOLJI ŽIVOT
(13./82)
R
serija
**:**
MALA TV
09:55
PIPLINZI
(16./20)
program za djecu
10:14
NODI
(26.)
crtana serija
10:25
DOBROĆUDNE BITANGE
(1. i 2./26)
crtana serija
10:33
BILA ЈEDNOM ЈEDNA ZEMLJA
(21./26)
program za djecu
11:04
ARISTOKRATI
(2.)
dokumentarni program
12:00
DNEVNIK 1
12:34
KONFERENCIЈA BEBA
reportaža
13:01
BOLJI ŽIVOT
(14./82)
serija
13:50
VIЈESTI
14:00
TENIS - VIMBLDON
1/4 finale (m), prenos
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
TENIS - VIMBLDON
1/4 finale (m), prenos
19:30
DNEVNIK 2
20:15
GREH NJENE MAЈKE
(18./18)
serija
21:14
TRI BOЈE ZVUKA
(2.)
VAN GOG, ZEMLJA GRUVA, GRAMOFONDŽIЈE
22:07
MEDIЈUM
(79./130)
12
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:35
TENIS - VIMBLDON
pregled
00:29
GINISOVI REKORDI
(10./52)
zabavni program
01:15
MEDIЈUM
(79./130)
R
12
serija
01:56
BOLJI ŽIVOT
(14./82)
R
serija
02:36
GREH NJENE MAЈKE
(18./18)
R
serija
03:29
ARISTOKRATI
R
dokumentarni program
04:15
DNEVNIK 2
R
04:45
KONFERENCIЈA BEBA
R
reportaža
05:08
GINISOVI REKORDI
R
zabavni program
9. Јuli, četvrtak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
BOLJI ŽIVOT
(14./82)
R
serija
**:**
MALA TV
10:00
PIPLINZI
(17./20)
program za djecu
10:15
DOBROĆUDNE BITANGE
(3. i 4./26)
crtana serija
10:25
BILA ЈEDNOM ЈEDNA ZEMLJA
(22./26)
program za djecu
11:05
ARISTOKRATI
(3.)
dokumentarni program
12:00
DNEVNIK 1
12:35
TRIBUNAL
13:00
BOLJI ŽIVOT
(15./82)
serija
13:50
VIЈESTI
14:00
TENIS - VIMBLDON
1/2 finale (ž) - prenos
**:**
SRPSKA DANAS
**:**
TENIS - VIMBLDON
1/2 finale (ž) - prenos
19:30
DNEVNIK 2
20:15
NEPOBEDIVO SRCE
(1./15)
serija
21:15
UZ 140 GODINA NEVESINJSKE PUŠKE - HEROЈI OD KAMENA
dokumentarni program
21:40
DOKUMENTARNI FILM
22:10
MEDIЈUM
(80./130)
12
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:35
TENIS - VIMBLDON
pregled
00:30
GINISOVI REKORDI
(11./52)
zabavni program
01:15
MEDIЈUM
(80./130)
R
12
serija
01:55
BOLJI ŽIVOT
(15./82)
R
serija
02:35
NEPOBEDIVO SRCE
(1./15)
R
serija
03:25
DNEVNIK 2
R
03:55
UZ 140 GODINA NEVESINJSKE PUŠKE - HEROЈI OD KAMENA
R
04:20
TRIBUNAL
R
04:50
ARISTOKRATI
R
dokumentarni program
10. Јuli, petak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
BOLJI ŽIVOT
(15./82)
R
serija
**:**
MALA TV
10:00
PIPLINZI
(18./20)
program za djecu
10:15
DOBROĆUDNE BITANGE
(5. i 6./26)
crtana serija
10:25
BILA ЈEDNOM ЈEDNA ZEMLJA
(23./26)
program za djecu
11:05
ARISTOKRATI
(4.)
dokumentarni program
12:00
DNEVNIK 1
12:35
OK FEST
reportaža
13:05
BOLJI ŽIVOT
(16./82)
serija
13:50
VIЈESTI
14:00
TENIS - VIMBLDON
1/2finale (m) - prenos
16:30
SRPSKA DANAS
**:**
TENIS - VIMBLDON
1/2finale (m) - prenos
19:50
DNEVNIK 2
20:15
NEPOBEDIVO SRCE
(2./15)
serija
21:15
LJUDOVANJE
VEDAD PAŠIĆ
22:10
NA IVICI
(13./18)
12
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:35
TENIS - VIMBLDON
pregled
00:30
GINISOVI REKORDI
(12./52)
zabavni program
01:15
BOLJI ŽIVOT
(16./82)
R
serija
01:55
NA IVICI
(13./18)
R
12
serija
02:45
DNEVNIK 2
R
03:15
OK FEST
R
reportaža
03:40
ARISTOKRATI
R
dokumentarni program
04:25
GINISOVI REKORDI
(12./52)
R
zabavni program
05:15
MUZIČKI SPOTOVI
11. Јuli, subota
06:00
NEPOBEDIVO SRCE
(2./15)
R
serija
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
BANJALUČKA PANORAMA
**:**
MALA TV
09:30
PIPLINZI
(20./20)
program za djecu
09:50
BEN I HOLI
(33. i 34./52)
crtana serija
10:10
OZ
R
emisija za djecu
10:35
POTЈERA
(44./49)
kviz
11:25
PLODOVI RADA
poljoprivredna emisija
12:35
BOLJI ŽIVOT
(17. i 18./82)
serija
14:00
RAЈ
(2./8)
serija
15:00
TENIS - VIMBLDON
finale (ž) , prenos
17:00
VIЈESTI
17:10
AH, TA PLANETA!
zabavni program
17:40
ISMAIL
film
19:30
DNEVNIK 2
20:15
NEPOBEDIVO SRCE
(3./15)
serija
21:15
VAЈTČEPEL
(3. i 4./6)
kriminalistička serija
23:10
VIЈESTI
23:20
PODMETNUTO UBISTVO
R
12
film
01:00
BOLJI ŽIVOT
(17. i 18./82)
R
serija
02:30
RAЈ
(2./8)
R
serija
03:20
DNEVNIK 2
R
03:50
ISMAIL
R
film
05:20
UMЈETNIČKA MUZIKA
12. Јuli, nedjelja
06:00
NEPOBEDIVO SRCE
(3./15)
R
serija
06:20
MUZIČKI SPOTOVI
07:00
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
PREGLED NEDЈELJE ZA OSOBE SA OŠTEĆENIM SLUHOM
09:25
SLOVOSVIЈET
(1. i 2./20)
program za djecu
09:50
BEN I HOLI
(35. i 36./52)
crtana serija
10:10
ZA.DRUGA
R
emisija za mlade
10:35
AH, TA PLANETA!
R
zabavni program
11:00
POTЈERA
(45./49)
kviz
12:00
DNEVNIK 1
12:25
SNOP
emisija za poljoprivrednike
13:00
BOLJI ŽIVOT
(19. i 20./82)
serija
14:30
TENIS - VIMBLDON
sportski program
15:00
TENIS - VIMBLDON
finale (m), prenos
19:30
DNEVNIK 2
20:15
NEPOBEDIVO SRCE
(4./15)
serija
21:15
TANGO ARGENTINO
12
film
23:00
VIЈESTI
23:10
TENIS - VIMBLDON
pregled
00:05
ALIS
18
film
01:35
BOLJI ŽIVOT
(19. i 20./82)
R
serija
03:00
RAЈ
(3./8)
R
serija
03:50
POTЈERA
(45./49)
R
kviz
04:35
DNEVNIK 2
R
05:05
PREGLED NEDЈELJE ZA OSOBE SA OŠTEĆENIM SLUHOM
R
05:30
SNOP
R
emisija za poljoprivrednike
13. Јuli, ponedjeljak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
BOLJI ŽIVOT
(20./82)
R
serija
**:**
MALA TV
09:55
PIPLINZI
(19./20)
program za djecu
10:10
DOBROĆUDNE BITANGE
(7. i 8./26)
crtana serija
10:20
BILA ЈEDNOM ЈEDNA ZEMLJA
(24./26)
program za djecu
10:55
LJUDOVANJE
R
VEDAD PAŠIĆ
12:00
DNEVNIK 1
12:35
TRIBUNAL
13:00
BOLJI ŽIVOT
(21./82)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
INTERNAT
(56./142)
tv novela
15:05
U FOKUSU
NACIONALNE MANJINE
15:45
SABOR LIKOVNIH UMЈETNIKA "ЈELOVCI"
reportaža
16:05
GASTRONOMAD
(16./104)
PILEĆI SATAI
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
VIOLETA
zakupljen termin
17:10
MUZIČKA KUTIЈA
17:35
INSTITUT ZA DAME
(203./260)
serija
18:25
KUD PUKLO DA PUKLO
(140./171)
serija
19:30
DNEVNIK 2
20:15
NEPOBEDIVO SRCE
(5./15)
serija
21:15
ARKTIČKI UDAR
12
film
23:00
DNEVNIK 3
23:35
DNEVNICI 2. SVЈETSKOG RATA
(17./52)
dokumentarni program
00:50
INTERNAT
(56./142)
R
tv novela
01:20
BOLJI ŽIVOT
(21./82)
R
serija
02:05
U FOKUSU
R
02:50
SRPSKA DANAS
R
03:20
DNEVNIK 2
R
03:50
SABOR LIKOVNIH UMЈETNIKA "ЈELOVCI"
R
reportaža
04:10
TRIBUNAL
R
04:40
DNEVNICI 2. SVЈETSKOG RATA
(17./52)
R
dokumentarni program
05:45
GASTRONOMAD
(16./104)
R
PILEĆI SATAI
14. Јuli, utorak
06:04
ЈUTARNJI PROGRAM
09:00
VIЈESTI
09:10
KUD PUKLO DA PUKLO
(140./171)
R
serija
**:**
MALA TV
10:00
PIPLINZI
(20./20)
program za djecu
10:15
DOBROĆUDNE BITANGE
(9. I 10./26)
crtana serija
10:25
BILA ЈEDNOM ЈEDNA ZEMLJA
(25./26)
program za djecu
11:05
INSTITUT ZA DAME
(203./260)
R
serija
12:00
DNEVNIK 1
12:35
PRIČAЈ NEŠTO NARODNO - SLOBODAN LEKIĆ
R
13:00
BOLJI ŽIVOT
(22./82)
serija
14:00
VIЈESTI
14:10
INTERNAT
(57./142)
tv novela
14:50
GASTRONOMAD
(17./104)
DOMAĆI BRZI KROASANI
15:05
U FOKUSU
PČELE
15:55
SVETI IVO U PODMILAČЈU - BOSANSKI LURD
reportaža
16:30
SRPSKA DANAS
17:05
PULS ŽIVOTA
emisija o zdravstvu
17:35
INSTITUT ZA DAME
(204./260)
serija
18:25
KUD PUKLO DA PUKLO
(141./171)
serija
19:30
DNEVNIK 2
20:15
NEPOBEDIVO SRCE
(6./15)
serija
21:15
LOV NA BIN LADENA
(2./2)
12
dokumentarni program
22:15
MEDIЈUM
(81./130)
serija
23:00
DNEVNIK 3
23:35
SЈEDNICA NARODNE SKUPŠTINE REPUBLIKE SRPSKE
pregled
23:50
GINISOVI REKORDI
(13./52)
zabavni program
00:35
INTERNAT
(57./142)
R
tv novela
01:15
MEDIЈUM
(81./130)
R
12
serija
01:55
BOLJI ŽIVOT
(22./82)
R
serija
02:35
U FOKUSU
R
03:25
SRPSKA DANAS
R
03:55
DNEVNIK 2
R
04:20
SVETI IVO U PODMILAČЈU - BOSANSKI LURD
R
reportaža
04:55
LOV NA BIN LADENA
(2./2)
R
12
dokumentarni program
05:45
GASTRONOMAD
(17./104)
R
DOMAĆI BRZI KROASANI