17/08/2014 |  10:10 | Autor: B92

"Vječiti" sigurni u drugom kolu

Drugo kolo Јelen Superlige prošlo je u znaku sigurnih pobjeda "vječitih".

Crvena zvezda je sa 3:0 slavila protiv Јagodine, dok je Partizan savladao Radnički na gostovanju u Nišu sa 4:1.

Susret na "Marakani" obilježio je kapiten Nenad Milijaš, koji je u 37. minutu postigao sjajan gol iz slobodnog udarca, a bio je i asistent kod trećeg pogotka Darka Lazovića u 66. minutu. Drugi gol na meču postigao je Đorđe Rakić u drugom minutu drugog poluvremena.

"Crno - bijeli" su na gostovanju u Nišu došli do ubjedljive pobjedu. Danko Lazović povisio je na 2:0 u 27. minutu, da bi Vladimir Đorđević smanjio zaostatak svog tima u 67. minutu, a potom autogolom pet minuta kasnije doneo 3:1 Partizanu. Konačan rezultat postavio je u 75. minutu Petar Škuletić.

Tu utakmicu obiljrežilo je i isključenje trenera Partizana Marka Nikolića, nakon incidenta u tunelu na poluvremenu, pa je u nastavku meča tim vodio Zvonimir Varga.