15/09/2014 |  09:45 | Autor: RTRS

Prvenac Di Marije za prvu pobjedu "Crvenih đavola"

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su na domaćem terenu ekipu Kvins Park rendžersa sa 4:0, u utakmici 4. kola engleske Premijer lige.

Prvenci Di Marije i Erere donijeli prvu pobjedu "đavolima" ove sezone.

Tim menadžera Luja van Gala konačno je zaigrao kako može i razgalio navijače prvom pobjedom ove sezone. Pobjeda od 4:0 protiv Kvins Park rendžersa mogao bi da bude okidač za dobre partije ekipe sa Old Traforda u nastavku sezone.

"Đavoli" su krenuli angažovano od početka susreta i u prvom poluvremenu postigli tri gola, više nego na sva tri prethodna meča.

Utakmicu na Old Trafordu obilježeli su prvenci sjajnog Anhela di Marije i Andera Erere, kao i debi Delija Blinda, koji je bio starter, i Radamela Falkaa, koji je u igru ušao u 67. minutu zamijenivši Huana Matu.