22/10/2014 |  22:47 | Autor: RTRS

LŠ: Real razbio Liverpul, Olimpijakos bolji od Јuventusa

Fudbaleri Real Madrida savladali su u derbi meču Liverpul rezultatom 3:0 u okviru grupe B Lige šampiona.

"Galaktikosi" su posao na "Enfildu" završili još u prvom poluvremenu. Tim Karla Anćelotija došao je u vođstvo u 23. minutu meča golom Ronalda, da bi Benzema golovima u 30. i 41. minutu susreta riješio pitanje pobjednika.

Ovom pobjedom Real je pobjegao prvom pratiocu u grupi, ekipi Ludogoreca, čak šest bodova i jedini u grupi imaju stopreocentan učinak u prva tri kola. U drugom meču grupe B, Ludogorec je u produžetku došao do minimalne pobjede protiv Bazela.

Olimpijakos je u grupi A napravio veliki posao pobjedom nad Јuventusom rezultatom 1:0. Atletiko Madrid nije dozvolio bilo kakvo izneađenje na "Visente Kalderonu" i sa 4:0 ispratio Malme.

Važni pobjedu u grupi C ostvarili su fudbaleri Bajer Leverkuzena koji su sa 2:0 savladali Zenit i tako sa trećeg skočili na pravo mjesto u grupi. Monako je u okviru iste grupe odigrao meč bez golova sa Benfikom.

Arsenal je u samom finišu meča okrenuo 0:1 protiv Anderlehta u gostima i na kraju slavio sa 2:1 u grupi D. Veliku pobjedu u istoj grupi ostvarili su fudbaleri Borusije iz Dortmunda koji su sa 4:0 slavili na gostovanju ko Galatasaraja.