22/11/2014 |  00:58 | Autor: Sportska centrala

Real preokrenuo protiv Žalgirisa, Unikaha bolja od Cedevite

Madridski Real je u finišu serijom 1:12 stigao do šanse da trijumfuje protiv Žalgirisa, da bi Rodrigez pogocima sa linije penala donio pobjedu Madriđanima.

On je bio i najefikasniji u redovima "kraljevskog kluba sa 14 poena, dok su se kod Žalgirisa istakli Anderson sa 21 i Јankunas sa 17 poena.

Nižnji Novgorod je trijumfovao u Italiji uz 29 poena Ročestija, a do pobjede je došao serijom od 0:14 u posljednjoj četvrtini.

Unikaha se vratila pobjedama i blizu je ulaska u Top 16 poslije trijumfa nad Cedevitom, koja je doživjela i peti poraz u Evroligi. Tulson je imao 19, Kuzminskas 14, a Golubović 13 poena. Stefan Marković je za 17 minuta nanizao pet poena, jedan skok i dve asistencije. Kod Cedevite su najbolji bili Bilan sa 21 i Ukić sa 15 poena.