13/12/2014 |  23:36 | Autor: RTRS

SEHA: Borac poražen u Skoplju

Rukometaši Borac M:tela poraženi su u SEHA Ligi u Skoplju od Vardara rezultatom 31:26.

Tim Igora Rađenovića doživio je 10. poraz u takmičenju, dok je Vardar stigao do devete pobjede.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri u kojoj Borac nije uspio da dođe do prednosti, tako da se na odmor otišlo pri rezultatu 14:12 za domaće rukometaše.

Vardar u nastavku povećava prednost te rutinski privodi utakmicu kraju za konačnih 31:26.

Najzaslužniji za trijumf makedonske ekipe bili su Terzić sa osam golova, Šiškarev i Gorbok su postigli po šest, a golman Strahinja Milić je imao 16 odbrana.

Kod Borca Trivundža je postigao sedam golova, Јanković pet, a golman Abadžić upisao je 13 odbrana.

U ostalim mečvima dana, Meškov je pobijedio Nekse u Našicama sa 28:25, dok je Zagreb poražen u Slovačkoj od Prešova sa 24:23.