25/01/2015 |  10:19 | Autor: RTRS

Ronaldo: Izvinjavam se svima, posebno Edimaru (VIDEO)

Najbolji fudbaler svijeta i igrač Real Madrida Kristijano Ronaldo nije blistao u dresu "kraljevskog kluba" u subotu na gostovanju svog tima kod ekipe Kordobe.

Portugalac je bio nervozan tokom čitavog meč, te je nakon udaranja protivničkog fudbalera u finišu, zaradio i isključenje.

Ipak, kada su se strasti smirile uslijedilo je izvinjenje.

"Izvinjavam se svima, a posebno Edimaru zbog mog nepromišljenog poteza danas", napisao je Ronaldo na Tviteru.

Podsjećamo, Real Madrid je u Kordobi slavio sa 2:1. Poveli su domaći fudbaleri golom Gilasa već u trećem minutu meča. Na 1:1 izjednačio je Benzema u 27, da bi pobjedu madridskom timu donio Bejl sa penala u 89. minutu susrea.

Ovom pobjedom Real je, uz utakmicu manje, zadržao vođstvo na tabeli sa bodom prednosti na Barselonom koja je sa 6:0 savladala u gotima Elče.