29/01/2015 |  19:14 | Autor: B92

Partizan poražen od Austrije

Fudbaleri Partizana poraženi su od Austrije rezultatom 4:1 u trećem pripremnom meču u Turskoj.

Podsjećamo, tim Marka Nikolića je do sada izgubio od moskovskog Dinama sa 4:1 i odigrao neriješeno 2:2 sa Cirihom.

Јedini gol za "crno - bijele"postigao je Škuletić početkom drugog poluvremena, dok su za Austriju u golove postigli dvostruki strijelac Gorgon i Rojer u prvom poluvremenu, a u finišu susreta precizan je bio Larsen.

Klub iz Humske odigrao je posljednji meč na prvom dijelu priprema u Turskoj, "crno-bijeli" se u Beograd vraćaju u subotu, a četvrtog ferbuara ih čeka meč sa Sinđelićem.

Petog februara Partizan ponovo odlazi u Tursku gde će odigrati pet novih pripremnih mečeva sa Sarajevom, Liteksom, Mariborom i Đerom, dok peti protivnik još nije poznat.

Partizan se u Beograd vraća 14. februara, a prvi meč proljećnog dijela će igrati na svom stadionu sa Voždovcem 21. februara.