24/02/2015 |  23:23 | Autor: Agencije

Derbi Đenove bez pobjednika, Mihajlović nasrnuo na igrača

Fudbaleri Sampdorije i Đenoe podijelili su bodove odigravši 1:1 u utakmici 24. kola italijanske Serije A.

Poveli su gosti u 17. minutu preko Falkea, ali je tim Siniše Mihajlovića izjednačio poslije samo dva minuta preko Edera.

Više tenzije bilo je u drugom poluvremenu, nervozni igrači često su se bunili na sudijske odluke, a u 86. minutu Obijang je promašio prazan gol poslije greške Kucke i dodavanja Perina.

Derbi "dela Lanterna" kasnio je 72 sata zbog natopljenog terena, a Sampdorija je bila oslabljena neigranjem Samjuela Etoa, kao i Munjosa i Kaćijatorea.

Siniša Mihajlović bio je toliko bijesan na Vaska Ređinija, igrača koji je napravio faul za slobodni udarac, da ga je po završetku meča gurao i vikao na njega, ali su saigrači spriječili incidente.

Nakon ovog remija ekipe su zadržale sedmu, odnosno šestu poziciju na tabeli, sa istim brojem bodova (36).