25/02/2015 |  23:30 | Autor: RTRS

LŠ: Monako bolji od Arsenala, Bajeru gol prednosti (VIDEO)

Fudbaleri Monaka savladali su Arsenal u gostima rezultatom 3:1, i tako uradili napravili veliki korak ka plasmanu u četvrfinale Lige šampiona.
LŠ: Arsenal - Monako - Foto: AP
LŠ: Arsenal - MonakoFoto: AP

U posljednjem susretu osmine finala Bajer je u Leverkuzenu savladao Atletik rezultatom 1:0.

Monako je u Londonu došao u vođstvo golom Kondgobije. Na 2:0 povisio je Berbatov početkom drugog poluvremena. Rezervista "tobdžija" Aleks Okslejd-Čemberlen postigao je sjajan gol u prvom minutu nadoknade za 2:1. Ipak, Karasko u posljednjim trenucima meča donio veliku prednost "Kneževima" postigavši gol za 3:1.

U drugom meču večeri Bajer je stekao minimalnu prednost pred revanš u Madridu. "Farmaceuti" su dominirali tokom većeg dijela meča, Spahić je pogodio stativu , a jedini gol na meču postigao je Čajhanolu u 57 minutu utakmice.