22/03/2015 |  07:35 | Autor: B92

Milan slavio pred praznim tribinama

Fudbaleri Milana savladali su Kaljari sa 3:1 pred praznim tribinama, dok je Kjevo bio bolji od Palerma u subotnjim utakmicama 28. kola Serije A.

"Rosoneri" su protiv jednog od "fenjeraša" došli do devetog trijumfa ove sezone, čiji je junak bio Žeremi Menez, koji je bio dvostruki strijelac.

Međutim, ono što je obilježilo tu utakmicu više od sigurnog trijumfa Milana je gotovo prazan "San Siro", zbog bojkota navijača nezadovoljnih rezultatima izabranika Pipa Inzagija ove sezone.

Menez je bio strijelac golova u 21. i 78. minutu, a svoj drugi pogodak postigao je iz penala. U strijelce se za "Rosonere" upisao i Filip Mekses, poslije asistencije Meneza u 49. minutu, dok je dva minuta ranije Dijego Farijas postigao jedini pogodak za Kaljari.