30/04/2015 |  11:40 | Autor: RTRS

Sukob Mamića sa fudbalerima Dinama

Kapiten zagrebačkog Dinama Arijan Ademi i Јunior Fernandes sukobili su se sa trenererom Zoranom Mamićem, bratom predsjednika Zdravka Mamića.

Mamić je dvojicu igrača zamijenio u 31. minutu (Ademi) i na poluvremenu (Fernandes) meča sa Osijekom zbog nediscipline i nedopustivog ponašanja.

Ademi je bio bijesan zbog izmjene, pa je skinuo dres i bacio ga na klupu prilikom izlaska sa terena, prenio je B92 pisanje "Večernjeg lista".

"Ademija sam zamijenio zbog nervoze, stalno je prigovarao sudiji i strahovao sam da ne napravi nekakvu glupost", rekao je Mamić.

Ovaj list saznaje da je u svlačionici došlo do sukoba igrača sa Mamićem i da su njih dvojica napustila stadion prije kraja utakmice.

Dinamo je savladao Osijek sa 3:0 i zadržao osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Rijeku.