04/05/2015 |  12:41 | Autor: RTRS

Hitna sjednca UO Zvezde zbog suđenja na Vojvodina - Partizan (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu u Novom Sadu sa 4:0 u protekom kolu Јelen Superlige Srbije.
Stadion Crvene zvezde - Foto: RTRS
Stadion Crvene zvezdeFoto: RTRS

Јedan od detalja koji je obilježio ovaj susret jeste i odluka glavnog sudije Dejana Dimitrijevića, nekoliko minuta prije kraja prvog poluvremena, pri rezultatu 0:1, da ne dosudi jedanaesterac nakon relativno očiglednog prekršaja Gregora Balažica nad Mijatom Gaćinovićem.

Povodom sumnjive odluke sudije Dimitrijevića, oglasila se i Crvena zvezda, čije saopštenje prenosimo u cjelosti:

"Crvena zvezda mjesecima upozorava na sve anomalije i krađe od strane Fudbalskog saveza Srbije i Sudijske organizacije, pod patronatom Tomislava Karadžića. Ipak, po tom pitanju ništa nije učinjeno niti je lopovluk prestao.

Sve čega je fudbalska Srbija svjedok i talac u poslednjih nekoliko godina na dejlu je i ove sezone i Crvena zvezda neće ćutati.

Nema spasa fudbalskoj Srbiji dok Tomislav Karadžić i njegovi poslušnici ne napuste fotelje.

Zbog toga će Upravni odbor FK Crvena zvezda u ponedjeljak, 4. maja, u 17.00 časova održati vanrednu sjednicu, na Stadionu 'Rajko Mitić'.

Јedina tačka dnevnog reda biće suđenje u dosadašnjem toku šampionata sa svim pojedinostima koje su se dešavale, kao i koraci koje će FK Crvena zvezda preduzeti u narednom periodu".