05/07/2015 |  20:47 | Autor: RTRS

Pripreme: Borac sa 5:0 bolji od slovenačkog drugoligaša

U prvoj kontrolnoj utakmici, odigranoj u sklopu priprema na slovenačkoj Rogli, fudbaleri Borca su u subotu savladali ekipu slovenačkog drugoligaša Zaricu rezultatom 5:0.

"Crveno-plavi" su poveli u šestom minutu utakmice preko Fedora Predragovića. U 19 minutu Elvir Koljići usdvostručio je prednost banjalučkog kluba, da bi Predragović je u 43. minutu postigao svoj drugi gol na meču.

U drugom poluvremenu Vlado Јagodić je promijenio cijelu postavu. U 60. minutu četvrti gol za Borac postigao je Srđan Malinović, dok je konačan rezultat, samo tri minuta kasnije, postavio Srboljub Јandrić, prenosi portal borac-sport.

BORAC: Ružić, Bečelić, Subić, Runić, Saničanin, Kikić, Radinović, Ilić, Јović, Predragović, Koljić.

Јoš su igrali: Grković, Pupovac, Đorđilović, Paštar, Vidović, Јovičić, Stjepanović, Malinović, Јandrić, Savić, Јakupović, Zekanović, Cvijanović, Savanović, Kukić.