24/07/2015 |  16:08 | Autor: RTRS

Real savladao Siti i osvojio trofej u Melburnu (VIDEO)

Fudbaleri madridskog Reala osvojili su Međunarodni kup šampiona, savladavši Mančester Siti rezultatom 4:1.

"Kraljevski klub" je prethodno odigrao bez golova sa Romom, dok su "Građani" sa "Vučicom" remizirali 2:2.

Benzema je doveo Real u vođstvo u 21. minutu utakmice, na 2:0 povisio je Ronaldo svega četiri minuta kasnije, da Pepe u 44. minutu pogodio za 3:0 Madriđana. Ture je vratio Siti u igru pogotkom sa bijele tačke u nadokrandi prvog poluvremena. Konačan rezultat postavio je Čerišljev u 73. minutu.

Međunarodni kup šampiona je prijateljsko takmičenje koje podrazumijeva tri turnira. Јedan od turnira upravo je završen u Australiji trijumfom Reala, koji je slavio u društvu Rome i Mančester Sitija.

Drugi turnir, na kome će nastupiti Milan, Inter i Real, igra se od 25. do 30. jula u Kini, dok se treći održava u SAD, Kanadi i u Evropi.

Posljednje navedeni turnir je u toku, on je najveći, a na njemu učestvuju Njujork Red Bulsi, San Hoze Rtkvejks, LA Galkaksi, Amerika, Mančester junajted, Pari Sen Žermen, Čelsi, Barselona, Benfika i Fiorenitinalj.