26/07/2015 |  08:06 | Autor: RTRS

Partizan sa 6:0 ispratio Јagodinu

Fudbaleri Partizana lako su savladali Јagodinu rezultatom 6:0, u utakmici drugog kola Superlige Srbije.

"Crno-bijeli" su tako ostvarili još jedan ubjedljiv trijumf, nakon pobjede nad Metalcem od 4:0 u prvoj rundi.

Tim Zorana Milinkovića je već na poluvremenu imao 3:0 zahvaljujući dvostrukom strijelcu Valeriju Božinovu i golu Andrije Živkovića. U nastavku meča, dominaciju Partizana potvrdili su Nikola Ninković i Ivan Šaponjić, koji se dva put upisao u listu strijelaca.

Јavor je sa 2:0 bio bolji od Spartaka, Boraz iz Čačka je slavio na gostovanju kod Voždovca sa 2:0, dok su u Lučanim Mladost i Novi Pazar podijelili bodove (1:1).

Danas su na rasporedu preostale utakmice drugog kola, a sastaju se Radnik Surdulic - Vojvodina, Metalac - Crvena zvezda i Čukarički - Rad.