27/07/2015 |  20:16 | Autor: RTRS

Njujork bolji od Benfike, dva gola Kolarova u pobjedi Sitija

Fudbaleri Njujork Red Bulsa i Benfike odigrali su u Sjedinjenim američkom Državam utakmicu internacionalnog Kupa šampiona.

Slavila je domaća ekipa rezultatom 2:1, koja je u prošloj utkmici slavila protiv Čelsija. Benfika je na početku meča golom Pizija povela 1:0. Bredli Rajt Filips je u 34. minutu izjednačio na 1:1. Trijumf ekipi Red Bulsa obezbijedio je Majk Grela nakon 10 minuta igre u drugom poluvremenu.

Fudbaleri Mančester Sitija su nakon poraza od Reala, savladali u prijateljskom meču selekciju Vijetnama sa 8:1. "Građane" je u vođstvo doveo Kolarov, sjajnim golom iz slobodnog udarca, a potom je mu drugom poluvremenu pogodio i sa bijele tačke.

Pored Kolarova, dvostruki strijelci za Siti bili su Rahim Sterling i David Silva, a po gol su dali još Markos Lopes i Hoze Poso. Јedini pogodak za Vijetnam djelo je Van Kujet Gujana u 90. minute utakmice.

Podsjećamo, fudbaleri Intera su danas doživjeli i drugi poraz na pripremnoj turneji po Kini.

Nakon poraza od gradskog rivala Milana, Inter je poražen od Real Madrida sa 3:0.