28/07/2015 |  21:43 | Autor: RTRS

LŠ: Tošić sjajan u remiju CSKA, Skenderbeg blizu prolaza

Fubaleri CSKA odigrai su neriješeno (2:2) u Moskvi sa praškom Spartom u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Duel na "Himki" areni obilježio je srpski reprezentativac Zpran Tošić, koji je bio strijelac i asistent za CSKA.

Moskovljani su poveli golom DŽagojeva na asistenciju Tošića u 14. minutu, da bi svega minut kasnije na 1:1 izjednačio Fatai. Novu prednosti "Armejcima" donio je Tošić u 53. minutu, da bi konačnih 2:2 postavio Krejci u 57.

U preostalim utakmicama odigranim do sada bolji su bili gosti. APOEL slavio u gostima kod Midtjilanda sa 2:1, albanski Skenderbeg je bio bolji od ekipe Milsami iz Moldavije (2:0), dok je Viktorija iz Plzena izborila pobjedu u Tel Avivu protiv Makabija (2:1).