31/07/2015 |  22:14 | Autor: RTRS

Zvezda izvukla bod protiv Radničkog

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su neriješeno 1:1 na "Rajku Mitiću" protiv Radničkog iz Niša u prvoj utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Igrači Miodraga Božovića odigrali su jednu bezidejnu utakmicu u kojoj su stigli do boda u samom finišu susreta.

Nišlije su povele golom Rosića u 34. minutu utakmice. Isti igrač zaradio je isključenje pola sata prije kraja susreta, da bi Zvezda golom Luke Јovića u 89. minutu stigla do izjednačenja.

Minut kasnije "crveno-bijeli" su propustili veliku priliku da upišu tri boda, jer je udarac Kataija sa bijele tačke odbranio golman gostiju Јovanović.

Preostale utakmcie trećeg kola igraju se za vikend. Šampion Partizan putuje u goste Novom Pazaru, Čukarički je gost Borca u čačku, dok Vojvodina dočekuje Јavor.