01/08/2015 |  19:25 | Autor: RTRS

Slaviji bod na gostovanju kod Mladosti, poraz Drine i Rudara

Fudbaleri Slavije odigrali su neriješeno (1:1) u gostima kod ekipe Mladosti Doboj-Kakanj u meču drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Nakon 0:0 u prvom poluvremenu, Slavija je došla u vođstvo golom Rovčanina u 55. minutu. Svega tri minuta kasnije Dolaver postiže gol za ekipu koja igra svoju debitanstku sezonu u elitnom rangu i postavlja konačan rezultat utakmice.

Drina je u Zvorniku poražena od Zrinjskog minimalnim rezultatom (1:0). Јedini gol na utakmici postigao je Laštro u 86. minutu utakmice. Dodajmo i to da je Drina od 61. minuta igrala sa igračem više, ali tu prednost nije uspjela rezultatski iskoristiti.

Fudblaleri Rudara poraženi su u Tuzli od ekipe Slobode sa 2.1. Gosti su golovima Ahmetovića i Moranjkića nakon prvih 45 minuta imali 2:0, da bi u 55. minutu utakmice Arežina postavio konačnih 2:1.

U ranije odigranim utakcmicama drugog kola Velež i Borac su su u mostaru odigrali 1:1, a istim rezultatom završen je i duel između Olimpika i Čelika.