02/08/2015 |  11:36 | Autor: RTRS

"Fudbal frends": Željezničar i Olimpija za trofej

Mladi fudbleri Željezničara i Olimpije sastaće se danas, od 19 časova i 30 minuta, u finalu 11. međunarodnog omladinskog turnira "Fudbal Frends" koji se održava u Foči.
Omladinski turnir "Fudbal frends" - Foto: SRNA
Omladinski turnir "Fudbal frends"Foto: SRNA

Željezničar je sinoć u polufinalu savladao Rijeku minimalnim rezultatom (1:0), dok je ljubljanska Olimpija finale izborila pobjedom nad domaćom Sutjeskom sa 1:0.

U razigravanju od petog do osmog mjesta, Crvena zvezda je poražena od Vojvodine na penale rezultatom 3:2, dok je Budućnost bila bolja od Sarajeva sa 3:0.

Duel između Crvene zvezde i Sarajeva za sedmo mjesto počeo je u 10 časova, dok će se meč za peto mejsto između Budućnosti i Vojvodine odigrati od 16 časova. Utakmica za treće mjesto, u kojoj će snage odmjeriti mladi fudbaleri Sutjeske i Rijeke na programu je od 17 časova i 30 minuta.