29/08/2015 |  22:36 | Autor: B92

Superliga Srbije: Partizan bolji od OFK Beograda

Fudbaleri Partizana savladali su OFK Beograd sa 2:1, u meču osmog kola Superlige Srbije.

Ekipa Zorana Milinkovića odigrala je veoma dobro prvo i znatno slabije drugo poluvrijeme, a na kraju je uspjela da osvoji vrijedna tri boda nakon neuspjeha u plej-ofu za Ligu šampiona.

Andrija Živković psotigao je prvi gol već u petom minutu na asistenciju Saše Ilića, a u 34. minutu na 2:0 je povećao Ivan Šaponjić poslije centaršuta Vulićevića.

OFK je u nastavku zaigrao mnogo bolje, smanjio je preko Ignjatijevića u 50. minutu, a u finišu je propustio odličnu šansu da odnese bod iz Humske.

"Crno-bijeli" sada imaju 15 bodova, dva manje od lidera Crvene zvezde.

U preostalim utamicama današnjeg programa, Radnik je na svom terenu poražen od Voždovca sa 3:1, Novi Pazar je ostvario pobjedu minimalnim rezultatom protiv Rada (1:0), doksu Јavor i Radnički iz Niša odigrali bez golova.