30/08/2015 |  19:07 | Autor: RTRS

Poraz Rudara na "Koševu", Travnik - Slavija bez golova

Fudbaleri Rudara poraženi na "Koševu" od Sarajeva rezultatom 2:0 u utakmici šestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Puzigaća je pogodio sa bijele tačke u 24. minutu sa vođstvo domaćina, da bi konačnih 2:0 postavio Okić u petom minutu nastavka.

Aktuelni šampion je ostvario treću pobjedu u prvenstu i popeo se na treće mjesto na tabeli sa devet osvojenih bodova.

S druge strane, Prijedorčani su poraženi po treći put od početka šampionata i sa sedam bodova drže 10. poziciju.

Slavija je remizirala u gostima kod Travnika (0:0). Klub iz Istočnog Sarajeva je sada na petom jestu sa devet bodova, jednim više od Širokog Brijega i Radnika, koji imaju i po utakmicu manje, dok je Travnik sa sedam bodova na osmoj poziciji.

Iznenađenje je priredila ekipa Mladost Doboj-Kakanj, koja je na svom ternueu savladala Željezničar sa 2:1.

U 19 časova počeo je duel između Širokog Brijega i Veleža, dok će kolo biti komletirano sutra susretom Olimpik - Radnik.