14/10/2015 |  19:05 | Autor: B92

Fudbaleri Partizana nastavili lošu seriju rezultata u ЈSL

Fudbaleri Radnika i Partizana odigrali su u Surdulici neriješeno 2:2, u utakmici 13. kola Superlige Srbije.
Fudbaleri Partizana - Foto: AP
Fudbaleri PartizanaFoto: AP

Šampion Srbije odigrao je dva različita poluvremena u Surdulici. Ekipa Zorana Milinkovića dominirala je u prvom poluvremenu, postigla je dva gola i imala je još nekoliko šansi, ali se u nastavku sve promijenilo.

Radnik je zaigrao u drugom dijelu mnogo angažovanije i na kraju je uz veliku borbenost uspio da osvoji bod.

Golove za Partizan postigli su Stevanović u 7. i Božinov u 30. minutu poslije asistencija Grbića, dok je heroj Radnika Miloš Stanković koji je bio strijelac oba gola u 56. i 70. minutu.

Partizan poslije ovog remija ostaje četvrti na tabeli sa 21 bodom, 11 manje i utakmicom više od lidera Crvene zvezde, dok je Radnik i dalje pretposljednji, sada sa 10 bodova.