05/05/2016 |  08:30 ⇒ 11:04 | Autor: RTRS

LE: Liverpul-Viljareal (RTRS od 21.05)

Fudbaleri Liverpula večeras dočekuju Viljareal, u revanš utakmici polufinala Lige Evrope.
LE: Liverpul-Viljareal (Ilustracija: RTRS) -
LE: Liverpul-Viljareal (Ilustracija: RTRS)

Ovaj susret koji se igra od 21 čas i 5 minuta, prenosiće naša televizija, a prvi susret završen je pobjedom Viljareala 1:0.

Velika utzbuđenja očekuju nas na Enfildu.

Liverpul juri minus jedan gol iz prve utakmice. Redsi očekuju pomoć sa tribina, u želji da eliminišu Viljareal i domognu se finala. Klop ponovo ima problema oko sastava ekipa, ali to domaćina neće spriječiti na putu ka ostvarenju cilja.

"Očekuje nas 90 minuta velike borbe. Podsjećam, da je Viljareal prije nekoliko dana bez osam igrača savladao Valensiju. Moramo dati svoj maksimum, kao bi se plasirali u finale", rekao je trener Liverpula, Јirgen Klop.

Branilac trofeja, ekipa Sevilje dočekuje Šahtjar.

Na Sančez Pichuan stadionu, Sevilji je dovaljan i nerješen rezultat, 0:0 i 1:1, s obzirom na to da su u Ukrajini odigrali 2:2.