26/05/2016 |  13:39 ⇒ 13:40 | Autor: RTRS

RG: Ubjedljiva pobjeda Ane Ivanović

Ana Ivanović plasirala se u treće kolo Otvorenog prvensta Francuske pošto je ubjedljivo savladala Kurumi Naru iz Јapana u dva seta - 7:5, 6:1. Ana će se u narednom kolu sastati sa boljom iz duela Svitolina i Taunsend.
Ana Ivanović - Foto: AP
Ana IvanovićFoto: AP

Srpska teniserka plasirala se u treće pobjedivši Kurumi Naru iz Јapana sa 2:0 u setovima (7:5, 6:1), za sat i 26 minuta igre.

Ana je u prvom setu dva puta oduzela servis protivnici, naspram jednog izgubljenog brejka, dok je u drugom bila ubjedljiva i Јapanki nije pružila nijednu šansu za brejk, a osvojila je dva.

Ana Ivanović će u narednoj rundi igrati protiv pobjednice duela u kom će se sastati Ukrajinka Elina Svitolina i Tejlor Taunsend iz SAD.

Otvoreno prvenstvo Francuske igra se za ukupni nagradni fond od 32 miliona evra.