23/06/2016 |  20:54 | Autor: B92

Partizan poražen od Apoela u pripremnoj utakmici

Fudbaleri Partizana izgubili su od Apoela iz Nikozije sa 1:0 u pripremnoj utakmici u Gnjevinu u Poljskoj.
Poraz Partizana od Apoela - Foto: Getty Images
Poraz Partizana od ApoelaFoto: Getty Images

Јedini gol na utakmici postigao je Tomas de Vinsenti u 76. minutu iz jedanaesterca.

Kako se navodi na sajtu Partizana, crno-bijeli su izveli dva tima u dva poluvremena, u prvih 45 minuta su bili posebno dominantni, ali nisu uspjeli iz nekoliko prilika da postignu gol. Najbliži tome, u dva navrata bio je Valeri Božinov u 20. i 42. minutu, a Kiprani za to vrijeme nisu uputili nijedan udarac na gol Bojana Šaranova.

U drugom poluvremenu Partizan je imao više prilika za gol, ali je meč odlučio De Vinsenti u 76. minutu golom iz penala.

Narednu pripremnu utakmicu Partizan će igrati 28. juna, a protivnik još nije poznat.