18/10/2016 |  08:17 | Autor: RTRS

Dva gola Ljajića za pobjedu Torina

Fudbaleri Torina pobijedili su sinoć u gostima Palermo sa 4:1, u posljednjoj utakmici osmog kola italijanske Serije A.
Adem Ljajić (foto:pbs.twimg.com) -
Adem Ljajić (foto:pbs.twimg.com)

Ekipa Siniše Mihajlovića je pobjedom stigla do četvrtog trijumfa i sada je četvrta na tabeli sa 14 bodova, dok je Palermo na 18. mjestu sa šest bodova.

Palermo je poveo golom Ivaila Čočeva već u petom minutu, ali je Torino do kraja poluvremena potpuno preokrenuo rezultat.

Srpski fudbaler Adem Ljajić postigao je dva odlična gola, u 25. i 40. minutu. Kod prvog je prihvatio loptu na ivici šesnaesterca, namestio se i potom pogodio dio gdje se spajaju prečka i stativa. Samo 15 minuta kasnije prihvatio je centaršut na lijevoj strani i iskosa pogodio za 2:1.

Torino je u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu povisio prednost, a strijelac je bio Marko Benasi. Konačnih 4:1 postavio je Daniele Baseli u 50. minutu.

U narednom kolu Torino dočekuje Lacio, dok Palermo gostuje Romi.

Izvor: Agencije