16/02/2017 |  08:21 | Autor: RTRS

Venger šokiran rezultatom

Menadžer Arsenala Arsen Venger bio je šokiran rezultatom u utakmici protiv Bajerna iz Minhena u Ligi šampiona.
Arsen Venger (Foto: Action Images) -
Arsen Venger (Foto: Action Images)

Fudbaleri Bajerna već su obezbijedili plasman u četvrtfinale trijumfom od 5:1 na 'Alijanc areni', čime su ponovili rezultat sa prošlog meča dvije ekipe u Minhenu.

Iako je na poluvremenu bilo 1:1, igra 'Tobdžija' se raspala u nastavku i da nije bilo golmana Ospine, rezultat bi bio mnogo ubjedljiviji.

"Ne tražim opravdanja. Bili smo poprilično čvrsti u odbrani do njihovog drugog gola. Šok je izgubiti meč ovolikom razlikom", rekao je Venger.

On je istakao da je povreda Lorana Košelnog početkom drugog poluvremena mnogo uticala na dalji tok utakmice.

"Izgubili smo Košelnog i tada smo mentalno pali. Bajern je bio bolji tim od nas", dodao je Francuz.

Revanš meč na programu je 7. marta u Londonu.